Перейти до вмісту

Чому ви не можете позбутися від лупи: основні причини

Якщо ви пробуєте позбавитися від лупи різними спосабами, а лупа не зника, то слід шукати інші причини:

– Неправильне харчування

Лупа може появитися, якщо ви вживаєте багато солоткого, гостру їжу та вироби з борошна. Тому слідкуйте за своїм харчуванням.

 – Стрес

Як відомо, що під час стресу в організмі людини виробляється багато гормону стресу кортизолу. Слід пам’ятати, що на стані нашого волосся не найкращим чином позначаютьс усі гормональні зміни. Якщо ви не можете позбутися від лупи звичними засобами, то тут справа не в догляді. Слід спочатку зайнятися лікуванням нервової системи. Коли психологічний стан нормалізується, лупа зникне.

  – Захворювання травного тракту

Якщо ви боритесь з лупою різними способами, і вона не зникає, слід перевірити шлунково-кишковий тракт. Причинами такої проблеми  може стати гастрит і панкреатит. Спочатку слід перевіритися, якщо є проблеми, потрібно пройти курс лікування. Коли справи підуть на поліпшення, лупа почне зникати.

Читайте також: Чому хліб, який ви купили у магазині швидко покривається цвіллю

 – Генетична схильність

Таке буває дуже рідко, але люди, у яких шкірне сало виробляється посилено, здатні передати цю особливість своїм дітям. Не займайтеся самолікуванням, а зверніться до лікаря. Він допоможе вам знайти причину появи лупи, та розповість, як позбутися від неї.

 – Брак вітамінів і мінералів

Коли в організмі людини не вистачає вітамінів та мінералів, може появитися лупа. Тому хоча б два рази на рік, потрібно пропити вітамінно-мінеральний комплекс для волосся.