Чому жінка йде, навіть коли продовжує любити

Жінка – це не власність чоловіка і не зобов’язана його любити.

Любов потрібно заробити і цей процес довгий. Заробити так само, як і гроші. Чоловікам потрібно навчитися завойовувати жінок не грошовими купюрами, а увагою, щоб вони не відчували байдужості і знали, що завжди отримають від чоловіка підтримку.

Жінка йде, коли чоловіка більше немає поруч

Поруч – означає не просто присутність, а повноцінна участь у житті дружини. Чоловіки присвячують вільний час чому завгодно – зустрічам з друзями, риболовлі, футболу і іншим справам. Це зовсім не означає що такі чоловіки погані, адже вони ладнають з дітьми, мають охайну зовнішність і підтримують сім’ю як можуть. Але вони не цікавляться життям їхніх дружин, хоча з боку все виглядає непогано.

Читайте також: Рогалики з вишнею на дріжджовому тісті

Чоловіки, навчіться слухати своїх коханих

Приймайте участь в розмові, а не просто киваючи головою, коли вона про щось розповідає вам. Дивіться їй прямо в очі, так буде комфортно вам обом.

Навчіться відчувати своїх дружин.

Жінки хочуть, щоб до них відчували справжню пристрасть. І будь-який шлюб буде живий доти, доки в ньому присутня пристрасть. Якщо пристрасть стихла – знайдіть, в чому причина. І не потрібно виправдовуватися складними часами, ми ніколи не жили і не будемо жити спокійно.

Приділіть жінці 10 хвилин в день

10 хвилин щодня достатньо, щоб шлюб не розпався. За цей час не потрібно робити спроб приготувати яку-небудь оригінальну вечерю, потрібно всього лише присвятити ці 10 хвилин своїй дружині, повністю і без залишку.