Перейти до вмісту

Чому жінки все частіше відмовляються від гель-лаку

Чи потрібен гель-лак

Покриття нігтів гель-лаком це зручно, адже на 3-4 тижні можна абсолютно забути про недбалий та неохайний вигляд нігтів. Однак майстри нігтьового сервісу зазначають, що спостерігається дивна тенденція до гелевого покриття – багато жінок відмовляється від такого манікюру на користь звичайного прозорого лаку.

Тому жінок можна розділити на 2 типи: одні мріють нарешті відпочити від покриття, а інші ж продовжують обирати гель-лак, оскільки в цьому вбачають комфорт.

Зараз можна з впевненістю сказати, що новим трендом у світі манікюру є “голі нігті”. Такий нейл-арт не скасовує похід до салону, адже естетика форм та зовнішнього вигляду повинна бути присутня. Просто тепер вам потрібно значно менше коштів та часу на цю процедуру.

Читайте також: Тільки зараз я розумію, що в той період коханий був до мене абсолютно холодний, віддалявся з кожним днем, однак я цього не хотіла помічати. Я надіялась на те, що дитина зможе якось прив’язати його до мене, однак цього не сталося.

Експерти стверджують, що тенденція до природності буде актуальною ще не один сезон. На моду та стиль впливають і події в суспільстві, а світова пандемія та карантин призвели до того, що клієнтам значно комфортніше перебувати на самоізоляції без покриття, яке не потребує оновлення.

Чому жінки поголовно відмовляються від гелевого покриття

Існують і негативні наслідки від гелевого покриття. Зокрема UV і LED лампи можуть викликати передчасне старіння шкіри, а непрофесійний майстер може завдати шкоди нігтьовій пластині, деформувати її. Також, якщо через кожні 3 тижні не оновлювати гель-лак, то це може призвести до погіршення стану нігтів, вони станусь тоншими та ламкими.