Перейти до вмісту

Чим корисний яблучний оцет

Яблучний оцет володіє потужними противірусними властивостями, його застосовують для профілактики і лікування численних інфекцій. Крім того, він знижує сприйнятливість до алергії і руйнує слиз у вашому організмі.

Також він має ще ряд корисних властивостей:

1. Оцет очищає організм і видаляє накопичені токсини в печінці, таким чином допомагає травленню та виведенню токсинів.

2. Він багатий калієм, який є одним із найважливіших мінералів, який відповідає за нормальне функціонування серця, правильне функціонування м’язів, нормальний ріст і передачу нервових імпульсів.

3. Також яблучний оцет регулює цукор в крові й артеріальний тиск. Додавання оцту до страв попередить підвищення цукру в крові, а також підвищить концентрацію інсуліну в крові, що зазвичай відбувається після їди.

4. Відновлює рН баланс, завдяки високому вмісту яблучної і оцтової кислоти.

Читайте також: Як через роботу в Іспанії Оксана ледь не втратила власну доньку

5. Сприяє здоровій втраті ваги, оскільки він розщеплює жири. Ви повинні випивати його зі склянкою води на голодний шлунок щодня.

6. Відбілює і зміцнює зуби. Щоб зміцнити і відбілити зуби – достатньо постійно полоскати ротову порожнину яблучним оцтом.

7. Забезпечує блиск і об’єм волосся. Після миття голови, промийте волосся яблучним оцтом один раз у тиждень, це додасть волоссю небувалий блиск і об’єм.

8. Заспокоює шкіру і лікує плями. Для того щоб зменшити появу вікових плям, змастіть їх ватяними дисками, попередньо змоченими в яблучному оцті. Повторюйте цю процедуру вранці і ввечері перед сном.