Чим вона краща за дружину? Чому з‘являються коханки?

Ну чим вона краща? Адже ви ж витратили на нього кращі роки свого життя, усю молодість, подарували йому дітей – так чому вона?

Отже, виходить молода дівчина заміж, яка є охайною, красивою, цікавою, а вже через всього пару місяців вона стає неохайною, ледачою. На питання “чому вона не стежить за своєю зовнішністю, чому вона перестала користуватися косметикою”? вона просто і спокійно відповідає – ну я ж тепер у шлюбі! Навіщо мені це? Мене чоловік і так любить.

Проте жінка забуває, що чоловік її раніше був цілком нормальним хлопцем, який одружився на дуже гарненькій дівчині.

Чому появляється коханка? Річ у тому, що велика частина відданих дружин просто забули про свій подальший розвиток, про свій зовнішній вигляд. Вони перестали удосконалюватися. Такі жінки думають, що вони можуть просто одного разу «отримати» свого чоловіка, а після – нічого не робити.

Часто буває так, що шлюб розпадається тільки через те, що люди в шлюбі просто не могли поговорити відкрито про свою потребу в близькості. Про різноманітність у ліжку, якої з часом не вистачає. Хоча інколи зустрічаються дружини дійсно  старомодні для того, щоб втілювати чоловічі фантазії, які не можна віднести до звичайних або порядних.
У більшості опитаних коханок, які «забрали» чоловіків з досить благополучних сімей, була приблизно одинакова відповідь. Річ у тому, що дуже багато коханок самих частенько були схожі із зовнішністю дружин, проте відмінність полягала в їх відношенні до бажання експериментів у ліжку. Тому, що вони розуміють, як важливо чути бажання один одного і задовольняти їх по можливості.

Пам’ятайте, що чоловікові важливе, щоб в певних життєвих ситуаціях ви поводилися як любляча дружина, а не як старий і вірний друг. Безумовно, важлива і дружба між подружжям, тільки треба навчиться відчувати тонку грань між цими двома поняттями.