Перейти до вмісту

Данило детально розповів мені, що між моїм чоловіком Олексієм та Людмилою присутні романтичні відносини.

Нас з Олексієм познайомила моя хороша подруга Людмила. Це сталося на одній з університетських вечірок, які ми з одногрупниками часто організовували. Я мала досить багато друзів, але моя Людмила була для мене як рідна сестра. Ми дружили ще з того моменту, як почали навчатися в школі, були найкращими коліжанками. Скільки всього ми пережили разом, зараз вже навіть не підрахуєш. Я довіряла їй свої найсокровенніші таємниці.

Через пів року ми з Олексієм зіграли весілля, а ще через рік на світ зявилася донечка. Людмилу я взяла за хрещену матір. Але через деякий період часу, я зрозуміла, що подруга почала віддалятися від мене. Ми все рідше бачилися та зідзвонювалися. Я довго думала над тим, що могло трапитися і припускала, що це просто пов’язано з моєї заклопотаністю.

Весь свій вільний час я приділяла сім’ї. Часу на те, щоб зустрітися з друзями у мене не вистачало. Людмила ж продовжувала гуляти та веселитися, відвідувала вечірки та любила шумні компанії.

Одного разу, гуляючи з донькою на вулиці, я зустріла свого давнього знайомого Данила. Ми досить давно з ним не бачилися, тому вирішили порозмовляти. Коли ж він вже збирався прощатися, то сказав, що володіє інформацією, яку давно хотів мені сказати, але весь час не наважувався. Данило детально розповів мені, що між моїм чоловіком Олексієм та Людмилою присутні романтичні відносини.

Читайте також  Не хоче, щоб її дитину усе життя зневажали за статки

Я довго не могла змиритися з цією думкою. Ввечері вирішила поговорити про це зі своїм чоловіком. Як на диво, він вирішив не приховувати нічого і у всьому мені зізнався, та ще й додав, що вже давно хотів признатися. Я перебувала у змішаних емоціях, в мене просто відібрало мову. Дві найрідніших мені людини одночасно мене зрадили. Не хочу тут описувати все, що відчувала в той момент, ворогу не побажаєш відчути те саме.

Олексію я сказала зібрати свої речі та покинути квартиру. Подругу назавжди викреслила зі свого життя. Минуло вже два роки, емоції вляглися, я дещо охолола від пережитої ситуації, весь свій вільний час присвячую дитині. Проте мені дуже складно розпочати заново довіряти людям, намагаюся не думати про зраду, але поки у мене погано виходить.