Перейти до вмісту

Дар мови дівчина втратила. Це вона не доїдала – не досипала на шубу збирала, а тепер збувалася мрія, але не її, а свекрухи.

Дівчина завжди хотіла мати дорогі речі,  шуби, причому не про шубку з ринку, а саме про статусні речі за пристойну ціну. Відкладати гроші почала ще за часів студентства, то сто гривень, то двісті. Стала працювати – економила на обідах і проїзді (ходила пішки і їла кашу на воді). Таким чином, зібрала перші 50тис. Незабаром, у неї трапилася любов і на час скарбничка була забута.

З хлопцем Яна познайомилася на роботі. Стильна борода і маленький хвостик на потилиці – ось його образ. З економією у хлопця було складно, так як стежити за зовнішністю – заняття досить витратне. В Яні він знайшов природну красу (через економію і без м’ясної дієти тендітна фігура дівчини здавалася зовсім невагомою), так само, був зачарований вигуком колеги »Тільки не з м’ясом! «, Коли одного разу всім офісом пішли в кафе займатися тімбілдінгом (знайомитися, базікати). Чесно кажучи, дівчина попросила пиріг без м’яса, щоб заощадити на мрію, а Віталій подумав, що Яна – веган, рятівниця тварин.

Минуло півроку і Віталік Яні зробив пропозицію руки і сеpця. Дівчина пропозицію прийняла, але, на жаль, у нареченого абсолютно не було коштів на весілля (зовсім ні копієчки). Батьки чоловіка теж накопичень не мали, допомогти нічим не могли.

Читайте також: У жінки весь світ поплив перед очима. Чоловік їй зраджував. За її підрахунками, хлопчик народився тоді, коли вона вже була у відносинах

Тим часом живіт Яни ставав все більше і більше. Приховати його під сукнею тепер було проблематично. Майбутня свекруха запропонувала молодим взяти кредит і відсвяткувати з родичами і колегами таку знаменну подію. У цей момент Яна стрепенулася, так як згадала про свою скарбничку. Якби дівчина тоді знала, як все обернеться, вона б в житті про неї не розповіла!

До накопичень Яни додали ще 100 000 і зіграли цілком собі красиве весілля. Наречена була чудова, наречений гарний і високий.

На ранок наступного дня молодята підрахували подаровані гроші. Виявилося, весілля окупилася повністю і навіть залишилося на медовий місяць. Давши вказівки Віталію, виплатити повністю кредит, взятий на проведення весілля, наречена відбула на черговий прийом в жіночу клініку.

Повернувшись додому, на порозі зіткнулася зі свекрухою, яка дуже поспішала. Молодий чоловік зустрів її в передпокої, відзвітував, що доручення по оплаті кредиту виконано і, так само він замовив тур для молодят на 10 днів. Яна похвалила чоловіка і полізла в сімейний банк. Він був порожній. Там повинні були залишатися гроші, які дівчина до весілля збирала на свою мрію але їх не було. Вона здивовано подивилася на благовірного, він знизав плечима і сказав:

-Нам ж поки не потрібні ці гроші, кредит ми виплатили, тур купили, а мамі на дачі ремонт потрібно зробити.

Дар мови Яна втратила. Це вона не доїдала – НЕ досипала на шубу збирала, а тепер збувалася мрія, але не її.