Перейти до вмісту

У жінки весь світ поплив перед очима. Чоловік їй зраджував. За її підрахунками, хлопчик народився тоді, коли вона вже була у відносинах

Молодта тільки недавно переїхали в нову велику квартиру – довго не наважувалися  брати кредит, жили у батьків, але після народження дитини все таки вирішили переїхати.

І нехай їм не один рік доведеться якось урізати сімейний бюджет – головне, що у них свій, власний дах над головою.

З сусідами по під’їзду жінка ще познайомитися не встигла, але візуально вже декого запам’ятала. Особливо її радувало, що в їхньому будинку багато сімей з маленькими дітьми, буде з ким погуляти у дворі і дитині пограти, коли підросте.

Поки чоловік був на роботі, жінка займалася розпаковуванням речей і наведенням затишку в новій, поки ще порожній квартирі. Ще стільки потрібно було розставити і розкласти, поки донечка спить. Останнім часом у дитини лізли зубки і робити щось доводилося уривками.

Аня подивилася в вікно, скоро повинен був повернутися з роботи Іван. І дійсно, у дворі стояв чоловік і розмовляв з сусідкою з третього поверху.

Миловидна жінка, приблизно її віку, начебто у неї є дитина – син, років шести. Цікаво, про що вони так жваво говорять?

Саме це питання дружина поставила чоловікові. На що той відповів, ніби сусідка питала у нього щось по його роботі.

Одного разу, коли вони з дитиною гуляли у дворі, Ана помітила неподалік ту саму сусідку з сином. Хлопчисько катався з гірки, бігав навколо пісочниці, ганяв на велосипеді.

Жінка ніяк не могла зрозуміти, що в його зовнішності її насторожувало. Нормальна, симпатична дитина. Жінка струснула головою і постаралася відігнати дивні думки.

Читайте також: Іван хотів одружитись заради грошей, та батько Олени викрив хлопця.

А через тиждень приблизно вона стала перебирати старі фотографії і натрапила на фотокартку, на який був відображений її чоловік в 5-річному віці. На неї з картки дивився син сусідки Іванко, з якого вона тільки тиждень тому не зводила очей.

У жінки весь світ поплив перед очима. Чоловік їй зраджував. За її підрахунками, хлопчик народився тоді, коли вона вже була у відносинах . Все, у що вона вірила, відразу звалилося.

Вона влаштувала чоловіку скандал. Чоловік намагався щось сказати, але бачачи що дружина його абсолютно не хоче слухати, пішов.

Повернувся він не один. Чомусь він привів Таню, ту саму сусідку, а, можливо, до сих пір і коханку. Еля була в здивована. Вона хотіла накричати на обох і вигнати з дому, але, як ніби впала в ступор.

А чоловік почав розповідати. Про те, що Таня – його однокласниця і подруга дитинства. Про те, що сім років тому вони з її чоловіком звернулися до чоловіка з дивним проханням. Вони хотіли, щоб він став батьком їхньої майбутньої дитини.

Та не фактичним, а генетичним. Справа в тому, що парі ніяк не вдавалося завести дитину. Справа була в чоловіку Тетяни. Був один вихід – донор. Але подружжя не хотіли дитину навмання. Хіба мало, яка генетика у його виробника.

Тому, їм в голову прийшла думка, попросити про цю, вельми дивною послугу, найближчого друга сім’ї. Того, в чиїх генах вони обидва не сумнівалися.

Іван тоді, звичайно був ошелешений таким проханням, але друзям допоміг, генетичний матеріал здав і якось потім забув про всю цю історію. Тим більше, що пара незабаром кудись переїхала.

І ось, через сім років, чоловік  зустрічає у дворі свого нового будинку давню знайому і розуміє, що її син – його копія. І розмовляли вони про те, як жили всі ці роки. Ні, Таня нічого не вимагала, навпаки, вони з чоловіком досі були вдячні чоловікові за сина.

Ана протягом розповіді чоловіка то червоніла, то побіліла, то раптом, почала посміхатися. Спочатку вона не повірила в усе це, але у її чоловіка і Тані були медичні документи, які підтверджували кожне їхнє слово.

А потім прийшов і чоловік Тетяни. На сімейній раді вирішили дружити. Адже ніякого зла між двома сім’ями не було.