Перейти до вмісту

Давайте своїй дитині ці продукти у щоденний раціон і ви будете приємно здивовані її самопочуттям.

Які продукти є найбільш кориснішими для зростаючого дитячого організму?

Фрукти

Яблука, груші – це ідеальний перекус між прийомами їжі. Причому, чим більше кольорів, тим краще – кожен з природних барвників в овочах і фруктах несе в собі певну користь.

 

Овочі

Не всі діти люблять овочі, але ви повинні знайти альтернативу для них. Якщо малюк любить бутерброди, додавайте в них свіжі, сирі овочі між хлібом і м’ясом. Можна додавати сирі овочі і до других страв, викладаючи з них різні цікаві дитині фігурки.

 

Горіхи

Горіхи- це відмінне джерело жирів і енергії. Такий перекус для дитини подарує їй ще більше сил та енергії.

 

Молоко

Як відомо, молоко незамінне для дитячого організму. Включаючи кальцій і вітаміни A, B, B2, C, молоко містить більше 200 органічних і мінеральних речовин, необхідних для здорового розвитку дитячого організму. Воно допомагає зміцнити зуби і ясна, запобігти багатьом захворюванням травної системи і навіть цукровому діабету!

Читайте також: Як колір гаманця впливає на ваш фінансовий стан?

Риба

Постарайтеся знайти ту рибу, яка сподобається вашій дитині. Лосось або тунець – найбільш смачні сорти, які також є відмінним джерелом білка і омега-3 жирних кислот.

 

Цілісне зерно

Найбільше джерело клітковини. Дуже корисно включати у раціон дитини хліб і макарони з цілісних сортів пшениці, коричневий рис, вівсянку.

 

Вода і чай

Найздоровіші напої, як для дітей, так і для дорослих. Замінюйте ними солодкі газовані напої, в яких немає ніякої користі.