Перейти до вмісту

Де зберігати гроші, щоб перестати бути бідним

А також де можна зберігати гроші.

 

Попри те, що будинок — це наша фортеця, є в ній місця, які можуть негативно вплинути на грошовий потік, якщо зберігати там гроші.

 

Передпокій

Передпокій — це місце, де стикається енергія вулиці і енергія будинку, рідного вогнища, сімейної фортеці. Ви так чи інакше приносите із зовнішнього світу негативну енергетику, хоч і в малих кількостях. Цього достатньо, щоб перекрити грошовий потік.

 

Спальня

Спальня, як би не було це очевидно — місце для сну. У спальні панує енергія спокою і умиротворення. Якщо ви зберігаєте гроші в такому місці, то знайте, що і грошовий потік в спальні «засинає» і заспокоюється. Ніякої динаміки не чекайте.

Ванна кімната

Ванна і туалет — це місця, де панує водна стихія, енергія фізичного потоку. Стикаючись з нею, грошовий потік не витримує такої сили — вода його просто “змиває” з вашого будинку в трубу — як в прямому, так і в переносному сенсі. У вас є всі ризики отримати схильність витрачати гроші на дрібниці.

 

Читайте також:Речі в будинку, які притягують бідність

 

Книги

Попри те, що це досить поширений спосіб зберігати гроші, він не вважається найнадійнішим. Все тому, що не всі книги мають позитивний посил. Книги з негативним змістом можуть тільки налякати енергетику грошей.

 

Де можна зберігати гроші?

Найоптимальнішим варіантом можна назвати кухню. Кухня — це те місце, де ви, використовуючи продукти і свою внутрішню енергію, генеруєте енергію для тіла. У місці, де завжди відбувається циркуляція енергії, гроші зберігати найкраще.