Перейти до вмісту

Декілька фактів про сімейне життя

Факт 1. Ви не завжди будете любити один одного.

Кожна пара переживає не легкі часи, але коли ви заплутаєтеся у своїх роздумах, верніться до того, щоб згадати для чого ви разом. Це саме головне питання!

Факт 2. Ви не можете погоджуватися один з одним у всьому. Це нормально.

Ви обоє особистості і у вас є своя думка. Відносьтеся з розумінням до того, що у деяких моментах партнер ніколи з вами не погодиться.

Факт 3. Діти- це ваша сім”я.

Читайте також: Як боротися з укусами комарів? Народні методи

Це самостійні люди, які просто ще не виросли. Вони гості у вашому домі. Коли їм виповниться 18, вони стануть просто близькими родичами. І протистояти цьому- значить стати для них і для себе проблемою. Тільки чоловік і жінка- постійні члени одної сім”ї.

Факт 4. Ви обоє сильно змінитесь. Це нормально.

Якщо вам здасться, що нічого не змінюється, це ілюзія. Єдине, що можна з впевненістю очікувати від життя- це зміни. Навчіться правильно використовувати їх.

Факт 5. У вас є тільки три роки, щоб стати по- справжньому цінними.

Якщо це не станеться, ви розійдетеся. Щоб сім”я стала для вас джерелом впевненості і сили- вибирайте один одного в жінки і чоловіки кожного дня. Нагадуйте собі, що ви одна команда. І тоді це стане правдою.

Факт 6. Нові проблеми не вирішують старих.

Народження дитини і нова іпотека не навчать вас розуміти один одного і не освіжать почуття. Навчіться вирішувати справи швидко, до того як їх стане дуже багато і вони перетворяться у проблеми.