Перейти до вмісту

Декілька порад, що до вибору та правильного використання патчів.

Багато представниць прекрасної статі, не знають, як зорієнтуватися, які патчі вибрати. Зараз ми вам відкриємо деякі секрети, причому не тільки з вибору смужок, а й по їх правильному використанню.

Якщо жінка переступила 40-річний рубіж, краще їй зупинити вибір не на гідрогелевих, а на тканинних патчах з гіалуроновою кислотою. Вони найкраще впораються з віковими змінами ніжної шкіри навколо очей. Обов”язково звертайте увагу на термін придатності і на умови зберігання. Зберігатися смужки повинні або в холодильнику, або в місці, куди не потрапляють сонячні промені.

Після того, як банку розгерметизовали, вона може зберігатися 1 місяць. Потім властивості патчів постійно зменшується, так як в ємність потрапляє повітря. Відповідно, користуватися такими смужках не рекомендується.

Що стосується використання, вам варто дотримуватися кількох простих правил.
Використовувати накладки найкраще вранці, щоб відразу було видно ефект і зберігся протягом усього дня, але патчі, які мають ефект омолодження треба використовувати ввечері.

Читайте також: Які корисні властивості мають опеньки, та яким особом вони протипоказані?

Вистачить 30 хвилин, щоб всі поживні речовини, які є в накладках, вбралися в шкірний покрив, уже після може настати зворотний ефект, а саме патчі почнуть притягувати до себе вологу з шкіри. Якщо ви бажаєте розгладити дрібні зморшки під очима, то накладки треба приклеювати вузьким місцем до носа. Якщо бажаєте – прибрати набряки і синяки під очима, то до носа приклеюється широка сторона.