Перейти до вмісту

Декілька простих порад, які змінять твоє життя

Не пити каву та чай. Ти відчуєш, як покращиться твій сон, зникне постійна втомлюваність,покращиться стан твого обличчя, твій настрій буде завжди на висоті.

Не їсти за 2-3 год. до сну.Протягом 1-2 тижнів ти почнеш бачити гарні сни, кожний ранок прокидатись в хорошому настрої і без бажання провалятись в ліжку пів дня.

Ходити і сидіти із прямою спиною. Ти побачиш, як покращиться твоя пам’ять і як зменшиться біль та дискомфорт в спині.

Заміняти шкідливі солодощі на більш корисні варіанти. Кожний раз при бажанні з’їсити цукерку або печиво-взяти яблуко, мандарин, банан або випити склянку води.

Не додавати в їжу сіль та перець.Ти побачиш , що наїстися можна в 2-3 рази меншою порцією іжі.Твоє тіло перестане набрякати і вже через деякий час ти побачиш приємні зміни на вагах.

Не пити газовані напої. Ти зрозумієш, що проста вода в рази смачніша, і щоб втамувати спрагу потрібно значно менше рідини.

Посміхатись кожного разу , коли ти цього хочеш – посміхнутись незнайомому перехожому,не думаючи що він може подумати про тебе. Вже протягом місяця ти почнеш відчувати кожну людину  тобі знайомою та безпечною.

Спробуй дотримуватись цих декількох порад, і вже через деякий час ти помітиш, як твоє життя змінюється в хорошу сторону.

Читай також:Слова-паролі , які допомужуть вам досягти успіху та реалізувати задумане