Перейти до вмісту

Декілька причин вам на замітку, чому чоловіки не спішать у серйозні відносини.

 

Мама сказала, що мені ще рано одружуватися

Є такі чоловіки, які кроку не можуть ступити без схвалення своїх батьків. Вони впевнені, що мама знає краще, оберігаючи свою дитину від необачних вчинків. А те, що дитятку вже далеко не 20 і навіть не 27 років, матері часто забувають. З цим ви уже нічого не поробите – якщо ви не припали до смаку передбачуваної родички, то вам доведеться відступити і шукати того кавалера, який не буде керуватися думкою мами в питаннях, що стосуються безпосередньо його особистого життя.

Ти знаєш, ходив я тут до однієї 

Досвід негативних відносин також може привести до того, що чоловік буде побоюватися повторення чогось подібного. Дійсно, якщо в попередній раз все закінчилося так плачевно, то де гарантія, що зараз все вийде? Якщо вам дістався саме такий екземпляр, то постарайтеся не вимагати від нього занадто багато, а дайте час, щоб старі рани зажили – і чоловік зміг розкритися перед вами по-справжньому.

 

Навіщо мені одна жінка, якщо навколо їх он скільки

«Не нагулявся», – кажуть про таких чоловіків, які бояться моногамних відносин. Точніше, вони просто вважають, що ще не все спробували в житті, щоб стати розсудливим. На думку психологів, примарне переконання в тому, що у них може бути стільки партнерів, скільки вони побажають, свідчить лише про самотність чоловіків і про їх небажання дорослішати.

 

Я тобі не довіряю

Відсутність довіри- це причина, по якій чоловік може не хотіти будувати з вами відносини. Погодьтеся, що взаємоповага і довіра відіграють величезну роль, і якщо цього немає, то ні про які подальші перспективи не може бути й мови.

Читайте також: Декілька порад у догляді за шкірою, якщо у вас немає на це часу.

 

А ти точно захочеш бути зі мною

Чоловікам здається, що якщо раптом дама, якій вони запропонують щось серйозне, посміється над їхніми почуттями і відправить їх куди подалі, то вони це не переживуть. Насправді, на думку психологів, у цій ситуації немає нічого страшного – нерозділене кохання, звичайно, не найприємніше, що можна випробувати в житті, але саме воно часом робить нас сильнішими. Тому вони і вибирають найбільш оптимальний шлях – просто не вплутуватися в серйозні історії, вважаючи за краще необтяжливі стосунки.

 

Хочу направо піду, а хочу- наліво

Чоловіки так само, як і жінки, дуже бояться втратити себе і свою свободу у відносинах. Їм здається, що чим серйозніший буде ваш роман, тим менше часу і сил у них залишиться на реалізацію власних ідей. Та й перш ніж зробити який-небудь вчинок або зважитися на якусь авантюру, їм доведеться узгоджувати свої плани з вами, щоб потім не виникало недомовок і сварок.

Вони хочуть розпоряджатися своїм життям і часом без оглядки на будь-кого, але рівно до тих пір, поки їм дорогу не перейде дама, поруч з якою вони будуть відчувати себе максимально легко і вільно.