Перейти до вмісту

Декілька речей, які чоловіки терпіти не можуть у жінках

 

 

Качині губи

Мода на неприродні губи вразила багатьох жінок.

І вважають себе красунями, поголовно неприродно витягаючи рідні або поліпшені філерами губи.

Однак губи качечкою в житті і соціальних мережах стали справжнім кошмаром для більшості чоловіків, які вважають за краще бачити на обличчі дівчини милу посмішку, а не два пельмені.

 

Балетки та взуття на танкетці

Краще ходити босоніж, ніж у взутті цього типу. І якщо носіння балеток можна зрозуміти з міркувань зручності, то у взуття на танкетці немає виправдань.

 

Забагато косметики

Одна справа — підкреслити природну красу і приховати вади, і зовсім інша — стати імпресіоністом.

Будьте впевнені, що більшість чоловіків вважають за краще бачити поруч з собою симпатичну дівчину, а не абстрактний витвір мистецтва.

 

Забагато парфуму

Чоловіки більше ніж жінки не люблять сильні і нав’язливі аромати.

Так що, милі дами, запам’ятайте, що для спокушання достатньо двох крапель ваших улюблених парфумів або просто аромату чистого тіла.

Читайте також: Я б дуже хотіла, щоб і в моїй родині знову так було. Так, як і колись, до розлучення. Невже дійсно мамі так важко вибачити тата?

 

Суха шкіра

У чоловічій уяві, жінка представлялася як мила, неземна і ніжна істота, жіноча шкіра повинна бути шовковою. А ось зустріч з суворою реальністю може стати невиліковною травмою для ніжної чоловічої психіки.

 

Довгі і яскраві нігті

Одна справа — витончені нігтики і зовсім інша — мандрівна художня галерея, яку багато жінок так люблять носити на кінчиках своїх пальців. Не кажучи вже про дитячі спогади про казки, в яких відьма завжди малювалася з потворними довгими нігтями.