Перейти до вмісту

Я б дуже хотіла, щоб і в моїй родині знову так було. Так, як і колись, до розлучення. Невже дійсно мамі так важко вибачити тата?

Я уже була дорослою, як тато пішов до іншої жінки, мені було 25. Звичайно, я його засуджувала, але він доросла людина, він зробив свій вибір.  А я в свою чергу звичайно, що підтримувала маму. Сімейне життя у них було далеко від ідеалу, але вони обоє змогли пройти це. А три роки тому тато зустрів жінку, за ради якої розлучився з мамою.

Мама змогла відновитися, вона звикла до того, що тепер вільна жінка. За цей час і у мене багато чого змінилося, я вийшла заміж, народила дитину. Не так давно я дізналася, що тато розлучився із своєю пасією, щось у них не склалося. З татом я спілкувалася весь цей час, він допомагав нам з чоловіком робити ремонт у нашій квартирі. Дуже любить внучку Софійку, часто заходить до нас у гості. Але сам, без своєї нової, скажем так, дружини. Ми з нею не здружилися, ми якщо чесно, то і не старалися. Вона з нами теж не горіла бажанням дружити.

Я одна людина, кому тато розповів про те, що в нього на душі. Виявляється, труднощі у них почалися тоді, коли тато зрозумів, що досі кохає мою маму. Він не зміг довго це приховувати від Мар”яни ( так звали його другу жінку), почалися сварки, суперечки, вони ніяк не могли дійти згоди.

Читайте також: Смачнющий салатик з копченої свинячої грудки та маринованих огірків.

Зараз тато дуже хоче повернутися до мами, просив її про це, вибачався. Але мама не готова його пробачити. Попросила її про це і я, але вона поки що не хоче обговорювати цю тему. А я б дуже цього хотіла! Всяке в житті буває, люди роблять помилки, потім усвідомлюють, міняються.

Я дуже хочу, щоб батьки знову були разом, щоб у моєї донечки був гарний приклад перед очима. У мого чоловіка велика дружна родина, його батьки багато років разом. Ми збираємося на свята, всі допомагаємо одне одному. Я б дуже хотіла, щоб і в моїй родині знову так було. Так, як і колись, до розлучення. Невже дійсно мамі так важко вибачити тата?..