Перейти до вмісту

Декілька речей, які треба відпустити

1. Прив”язаність

Згідно із будистської філософії, прив”язаність- це одна із причин страждань. Ми маємо привичку прив”язуватися до всього, що було у нашому житті, в тому числі і до того, що сильно нас тримає на місці: до не потрібних речей, набридлих місцях, безглуздих діях, поганих людей.

2. Провина

У провини  немає абсолютно ніяких функцій. Що зміниться від того, що ви відчуваєте провину? Нічого. Вона просто тримає вас у стані горя і самобичування.

3. Негативне мислення

Песимістичний настрій і негативні думки направляють всі ваші дії на цю хвилю. Це досить небезпечний шлях. Знайте, що думки впливають на світ навколо нас. Достатньо лиш подумати.

4. Самокритику

Спочатку ми критикуємо себе із кращих намірів, щоб змінитися і стати кращими, але часами ми переходимо всі границі, і критика вертається проти нас, роблячи нас тільки гіршими. Відпустіть її і будьте добрими і ніжними до себе.

5. Невдоволення 

Дозвольте пояснити: всі, абсолютно всі невдоволення впливають на ваше здоров”я. Наукою уже давно доведено, що така емоція, як гнів, зв”язана з хворобами серця.

Читайте також: Я, чесно кажучи, не очікувала, що настільки тяжко буде. Але сподіваюся, що після цього випадку більше ніхто не захоче нікуди їхати з нами.

6. Привичку відкладати все на завтра

Коли ви щось хочете відкласти на завтра, або просто лінуєтесь зробити, згадайте про його існування і це свідомо заставить вас зосередитись на справах.

7. Тривожні думки

Вони народжуються від нашого страху і невпевненості з приводу майбутнього. Думка, що може щось статися неприємне, являється лиш видуманою ідеєю, яку ми вигадали самі. Запитайте себе: ” У цього є реальні докази?” Якщо немає, то і мучити себе не потрібно.

8. Непотрібні речі

Ми завжди збираємо різний, нікому не потрібний хлам. Який захаращує нашу кімнату або лежить у кладовці, раптом пригодиться. Позбавтеся від нього, зробіть атмосферу у вашому домі або офісі більш вільнішою.