Перейти до вмісту

Я, чесно кажучи, не очікувала, що настільки тяжко буде. Але сподіваюся, що після цього випадку більше ніхто не захоче нікуди їхати з нами.

Ми з чоловіком живемо два роки, але жодного разу не були на морі. Тому ми ще зимою спланували, що цього року їдемо відпочивати.

Наша поїздка була запланована на кінець серпня. Я мріяла, як ми проведемо цю відпустку разом – тільки я і мій чоловік.

І тут напевно про мої мрії почула свекруха. Ввечері перед виїздом вона уже стояла на порозі нашого дому, з валізою. Спочатку я подумала, що вона привезла якісь речі для мого чоловіка, але виявилося, що ні. Вона їде з нами.

Ще одним сюрпризом виявилося те, що вона приїхала без грошей. Ми з чоловіком мали гроші лише для нас двох, більше ні на кого ми не розраховували. Уже після першого обіду у кафе, коли ми там залишили пристойну суму, було вирішено, що готувати ми будемо самі.

Відпочинок для мене був геть зіпсований, я постійно думала, що приготувати – на сніданок, обід і вечерю. Мало того, що прибігши з моря я починаю щось готувати, так ще й ні допомоги, ні вдячності я за це не отримувала.

Навпаки, моїй свекрусі не сподобалися мої котлети, які я готувала нам на обід. Вона зробила мені зауваження. На що мій чоловік підняв таку бучу. Та ти мене ганьбиш перед мамою і все в такому дусі.

Читайте також: Чоловік жваво обговорює майбутнє весілля нашого сина,а у мене в душі все перевертається, у голові крутиться одна думка – що з цим робити і як жити далі?

Звичайно, я образилася і сказала, що взагалі більше нічого готувати не буду. Нехай самі з мамою готують на всіх сніданок, обід і вечерю.

В результаті останні два дні я перестала готувати на всіх. Я, чесно кажучи, не очікувала, що настільки тяжко буде. Мама приїхала відпочивати, а я мабуть – працювати.

У результаті нашого відпочинку всі залишилися не задоволеними. Виявляється свекруха через мене, була голодна, чоловік вважає мене поганою господинею.

Ну і нехай, сподіваюся, що після цього випадку свекруха більше не захоче нікуди їхати з нами.