fbpx

Декілька років тому я захворіла. Щодня хвороба підкрадалася до мене все ближче та ближче.

Декілька років тому я захворіла. Щодня хвороба підкрадалася до мене все ближче та ближче. Ті, хто не стикався з такою проблемою як анемія, не знають, як вона непомітно для тебе починає наростати. Спочатку мінус 1-2 одиниці гемоглобіну в місяць. Звичайно, ти не сильно реагуєш на такі показники, але починаєш сильно втомлюватися. Але це цілком нормально, тому що багато працюєш та рано прокидаєшся. І взагалі, про що говорити, якщо ти повернулася з тижневого відрядження.

А одного дня ти прокидаєшся неймовірно втомленою. Можливо, це просто недосип? Потрібно просто випити міцну каву. Згодом ти починаєш розуміти, що коли піднімаєшся по сходах навіть на четвертий поверх, у тебе розпочинається задишка. Але скоріш за все, це через те, що давно не займалася спортом. Потім ти все частіше просто хочеш полежати на ліжечку та нічого не робити. Думаєш, що просто сильно розлінилася.

Потім тобі взагалі не хочеться відвідувати та їздити на різноманітні тренінги в інші міста або ж закордон. Можливо, тобі просто надоїла твоя робота? Можливо, пора щось змінювати у власному житті? Потім ти не можеш повноцінно працювати та писати, бо в голову взагалі не приходять нові ідеї. А потім ти не хочеш дивитися на себе в дзеркало, тому що на тебе споглядає замучена та сумна жінка, яка ще й набрала пару зайвих кілограмів. Але і ту можна знайти причину цьому, адже потрібно частіше ходити пішки, а не використовувати таксі, а ввечері їсти солодке. І взагалі, мені скоро 38 виповниться, потрібно себе брати в руки та щось з тим робити. А потім ти закидуєш свої улюблені танці і ось з цього моменту у тебе розпочинається чорна смуга в житті.

Читайте також Син викликав нам таксі та відвіз до готелю. Я бачила, що він дуже сумний, а ще йому дійсно прикро за те, як вчиняє його дружина.

Так пройшли мої півтора року, поки одного разу я не потрапила до хорошого спеціаліста. І вгадайте, що він мені відповів? Сказав, що досить важко працювати з психотерапевтами, оскільки вони завжди шукають причину в собі та у своїх думках. Тепер розумієте про що я? Анемія подібна на матрас з дірочкою. Ти собі спокійно пливеш на ньому, а він все більше здувається та здувається. Ти намагаєшся його щоразу підкачувати, але сили тебе покидають і в результаті, ти самотужки погіршуєш своє становище.

Ідентична ситуація трапилася і зі мною. Я зі всіх сил намагалася почуватися бадьорою: робила зранку зарядку, пила міцну каву, намагалася добре харчуватися, відвідувала різні терапії, спеціально ходила пішки та не викликала таксі, і в кінцевому результаті у мене взагалі не залишилося сил ні на що нове! Для себе я нарешті зрозуміла, що хвороба взяла своє, вона дійшла до критичної точки, а простою психологією чи вправами її не позбудешся.

Зараз я себе досить добре почуваю. Насправді все кардинально змінилося з того часу, коли я зрозуміла, що захворіла. Я перестала себе щодня грузити різноманітними речами, я прийняла той факт, що зараз у мене мало сил. Щоб у мене знову почало налагоджуватися життя, я маю перестати брати на себе всі справи одночасно, а також багато що відпустити назавжди. Тепер у мене будуть сили лише для чогось потрібного та важливого.

 

Тепер поговоримо про те, що власне дала мені анемія та хірургічне лікування.

Уміння відмовляти. Навчись говорити ні. Коли ти морально втомилася, занедужала або ж просто хочеш побути наодинці зі своїми думками.

Уміння забивати. Не завжди потрібно до всього ставитися дуже серйозно, інколи потрібно просто розслабитися та відпустити ситуацію, повірте, нічого з нею не трапиться, все вирішиться, а заодно збереже ваші нерви та енергію.

Уміння жити м’яко. Не потрібно наражатися на конфлікти. В житті не кожного дня виникають якісь принципові моменти, де потрібно брати все у свої руки та керувати «парадом». Не витрачайте свою енергію на нісенітниці, живіть у своє задоволення в першу чергу.

Уміння їсти м’ясо. Тут без лишніх слів.

Розуміння того, скільки у мене друзів. Багато, щоб допомогти та підтримати.

Уміння звільняти час. Просто в перш чергу думайте про своє здоров’я. Відпочивайте, висипайтеся, подорожуйте, заряджайтеся позитивними емоціями, ходіть на каву, танцюйте та й взагалі частіше усміхайтеся. Майте час на себе та для себе.

Уміння збирати себе заново. Як фізично, так і морально.

Зниження швидкості з першої космічної до простої людської. Ви не повірите, але на спокійній швидкості у мене тепер є багато часу, щоб все правильно обдумати та поскладати по поличках. Це більш корисний та ефективніший темп.

facebook