Перейти до вмісту

Декрет був не по догляду за дитиною, а по догляду за свекрухою, все обов’язки по дому переклали на плечі невістки.

Свекруха була проти синового шлюбу,  бідна сім’я у її невістки, ну і що що красива, були на прикметі нареченої і по солідніше.

Незважаючи на внутрішній протест, перечити синові все ж не стала, недавно йому довелося піти зі спорту, на тлі цього хлопець став прикладатися до пляшки і втрачати над собою контроль.

Отримав травму коліна, лікарі не давали жодних гарантій з приводу повернення в спорт.

Свекруха подумала поживуть трохи, син отямиться, а потім і розлучаться, поживе зі своєю красивою лялькою, дівчата йому завжди швидко набридали. Але її надії не справдилися невістка чекала дитину.

Декрет був не по догляду за дитиною, а по догляду за свекрухою, все обов’язки по дому переклали на плечі невістки.

Читайте також: Як правильно готувати крупи

Краса дівчини почала сходити нанівець, розпатлане волосся, запрана, старий одяг. А навіщо їй обновки вона ж утриманка, нероба.

Чоловік потихеньку втратив до неї інтерес, і став все частіше переходити на бік матері. Іноді просто не ночував удома, повертаючись під ранок, дивився на дружину з презирством і ненавистю, навіть не збираючись щось пояснювати

Дівчина втратила надію налагодити в цьому будинку сімейне життя, взяла дитину і пішла до рідної мами, жити на 35 квадратних метрах з вітчимом, мамою і дитиною.

Через кілька днів за нею приїхав чоловік, умовив її повернутися, ніхто особливо і не заперечував, їй явно були не раді в рідному домі, плаче ночами дитина заважав вітчиму спати.

Вже того ж вечора чоловік трохи випив, і вирішив провчити втікачку і ганьбити його сім’ю перед сусідами.

Свекруха сприйняла дії сина з захопленням, «правильно синку, розумніша буде». Сусіди ще не раз бачили наслідки цих уроків на обличчі у дівчини.

Куди ж поділися ті закохані якими все так захоплювалися в день весілля, найкрасивішою парою на районі.