Перейти до вмісту

День, коли батьки примусово видали Олю заміж за нелюба, зіпсував життя, мінімум двом людям. Максим побивався в день її весілля, плакав зі словами: “Навіщо вона це зробила? Заміж Оля мала виходити за мене. Я її так кохаю …”

Оля виросла у багатодітній сім’ї, і була найстаршою. Дитинства вона взагалі не пам’ятає, адже була справжньою нянечкою для своїх братів і сестер. Мама з татом постійно кричали на дівчину, через що Оля завжди себе почувала напружено. Але росла вона красивою та справедливою дівчиною. Та ще й все по дому могла зробити.

Коли Оля вчилася у школі, вона покохала свого однокласниках Максима. Згодом він почав відповідати дівчині взаємністю. Вони вирішили, що будуть разом танцювати на випускний вечір вальс, але не судилося, адже батьки все вирішили по-іншому.

Одного недільного дня, Олю у кіно запросив хлопець з сусіднього села і вона, звичайно, відмовила. Батьки розізлились на неї, адже хотіли видати дівчинку заміж за Назара. Коли Олі виповнилося 18, мама їй відразу сказала, що вона буде одружуватися з Назаром.

Оля довго плакала та намагалася переконати маму не робити цього, але все одно сталося так, як сказали батьки. Після весілля на плечі дівчини звалилися щоденні клопоти, з чутливої та добродушної вона перетворилася в черству жінку і нікого не пускала у своє серце. Спасенням жінки були дітки, які отримували від матері всю її любов.

Читайте також: Рецепт приготування смачного холодцю

… Через стільки років прийшло до Олі запрошення на зустріч випускників. Вона одягнулася у нове плаття та зробила макіяж. Прийшла в школу і стала роздивляти нові стенди. Раптово до неї підійшов високий, сивочолий чоловік з радісною і приємною усмішкою. Оля підійшла ближче, привіталась, він легенько поцілував її в щоку: “А ти така красива, як колись була…” Вона не знала, що сказати.

Вечір був неймовірним. Всі згадували шкільні роки, веселилися. А коли однокласники стали до спільного фото, то Максим сильно притиснув Олю до себе. В цей момент вона зрозуміла, що почуття в його серці ще не згасли. Від цього ставало ще болячіше.

День, коли батьки примусово видали Олю заміж за нелюба, зіпсував життя, мінімум двом людям. Максим побивався в день її весілля, плакав зі словами: “Навіщо вона це зробила? Заміж Оля мала виходити за мене. Я її так кохаю …”