Перейти до вмісту

Діти Сироти- біль довжиною в життя

Діти-сироти пережиють багато болю починаючи із дитячого будинку. Саме сироті відомо, що таке бути відкинутим рідними батьками і суспільством.З самих перших днів ці діти несуть на собі тавро непотрібності а разом із цим з ними крокує біль, довжиною в життя.
Як багато випробувань лягає на ці тендітні дитячі плечі…

Ці діти-сироти не розуміють, як то бути прийнятим своїми батьками і друзями. Практично все своє дитинство вони думають, як захиститися від небезпеки зі сторони старших і несправедливості чужих людей.
З самого юного дитинства,вони усвідомлюють, що у них не має мами і тата, світ жорстокий і ти нікому не потрібний. Тому, більшість дітей-сиріт ставши дорослими не згадують своє дитинство, і де саме вони перебували. Їм стидно визнати своє минуле, тому що думають, що їх не приймуть на роботу, на навчання чи у сім’ю.

Читайте також:Будьте вдячні за все, що є у вашому житті

Від себе хочеться додати: Діти сироти-це проблема нашого суспільства, яка стосується кожного з нас.Не кожна доросла людина може собі уявити, скільки болю несуть в собі ці маленькі серця, яких ніколи не пригортала мама та не підтримував батько, які з самого свого народження одні…покинуті всіма.
Благаю вас, мудро відноситися до своїх дітей та нести відповідальність за їхнє життя.Ці діти не мають розплачуватися за помилки дорослих…Будьте мудрими!і не залишайте своїх дітей!Можливо є й ті, чиє серце ,відгукнеться на когось із цих дітей – і подарує такій дитині свою любов, та прийме у свою сім’ю!