Перейти до вмісту

Дітям потрібна щаслива та здорова мати

Діти у всьому наслідують своїх батьків і тонко відчувають їх психоемоційний стан. Щоб виховати щасливу і самодостатню особистість, треба самому стати таким.

Одна жінка завжди намагалася віддатися на сто відсотків сім’ї. За роботою та сімейними клопотами проходили її будні і вихідні дні. Рідко тішила себе шопінгом чи просто походом в ресторан.’

 

Читайте також Пиріжки на кефірі

 

Жінка думала, що діти та чоловік мають достойно оцінити її старання. Та одного разу, повернувшись із шкільної святкової лінійки, дочка ненароком зауважила, що у подруги дуже сучасна та весела мама: і вдягається гарно, і має доглянутий вигляд.

 

У цей момент жінка зрозуміла, що дітям не потрібна її гіперопіка. Чоловік теж не цінує того, що вона жертвує собою. Вони хочуть бачити перед собою гарну, щасливу, здорову та життєрадісну жінку.

 

Наступного дня сім’я почала свій день по-іншому: сніданок готували разом, а пів години викроїли на пробіжку. Діти та чоловік були приємно здивовані такими змінами.

 

Цінуйте та любіть себе, бо це – запорука вашого щастя. Станьте гарним прикладом для своїх дітей: навчіть їх любити життя, цінувати здоров’я та досягати успіху.