Перейти до вмісту

Дівчата за знаком Зодіаку, які можуть мати кілька романів і непереживають через розлучення

Близнята

Цим дівчатам притаманні товариськість і влюбливість. Близнята, коли вийдуть заміж, не припинять спілкуватися з іншими чоловіками, підтримуватимуть з ними зв’язок, будуть знайомитися з ними. Вони поводять себе так, тому що розуміють, що почуття в будь-який момент можуть охолонути, що їм може захотітися змін. Так все і відбувається: партнер Близнят остигає до них, розуміє, що вони — натури непостійні, залишає їх, а вони йдуть шукати нового чоловіка.

Овен

У відносинах Овни схильні стояти на своєму, не погоджуватися ні на які компроміси. Такою егоїстичністю представниці знака здатні зруйнувати відносини, остудити почуття навіть того хлопця, який в них закоханий по вуха. Ці дівчата непереживають через розлучення. Вони просто йдуть по життю далі, вірячи в те, що їх щастя неодмінно знайде їх.

Читайте також: Сирне суфле з малиною та чорницею

Стрілець

Стрільці відрізняються любов’ю до свободи, до незалежності. Оскільки сімейне життя накладає певні обмеження, Стрільці не можуть довго його терпіти. І в результаті підуть від нього. Пізніше Стрільці зустрінуть нового обранця, поринуть у відносини з ним з головою, вийдуть заміж, відчувши сильну пристрасть.