Перейти до вмісту

Дівчатам з цими іменами від природи дана жіночність і вміння легко закохати в себе чоловіка

Оксана

Оксани дуже вимогливі до своїх чоловіків. Найчастіше їх обранцями стають чоловіки старшого віку. Любов, ніжність і турбота з боку чоловіка розкривають в ній справжню жінку, вона знаходить захист і тихий притулок.

Тетяна

Тетяна – дуже тиха, скромна і разом з тим чарівна дівчина. Це чарівність і робить її такою привабливою в очах протилежної статі. Вона, як правило, привертає сильних чоловіків. У шлюбі у такої жінки великі шанси бути щасливою, якщо вона зробить чоловіка главою сім’ї і відійде добровільно на другу роль.

Любов

У чарівності Любі не відмовиш. Але часто вона не вміє помірно проявляти свою любов, а кидається у вир з головою. При всій своїй привабливості поводиться досить стримано. Якщо закохується по-справжньому, то раз і назавжди.

Читайте також: Літній десерт з полуницею без випічки

Варвара

Ця дівчина наділена від природи рідкісним даром терпіння, яке допомагає їй побудувати міцні, надійні стосунки і міцну сім’ю. Ця жінка зводить з розуму кожного свого шанувальника. Але поряд з нею зможе бути тільки чоловік-батько, який буде терпіти її жіночі слабкості.