Перейти до вмісту

Дівчина дуже обурилася такою поведінкою чоловіка, але багато не могла зробити через свій стан.

Вчора пізно ввечері я їхав додому з роботи на метро. Я був дуже стомлений, а вагон метрополітену весь забитий. Люди всі штовхають один одного.

І у цьому натовпі людей я бачу  жіночку при надії, якій ніхто не хотів поступатися місцем. Майже всі місця вагону були зайняті або бабусями старенькими, або жінками з дітьми, або старенькими дідусями. Тому ніхто не міг поступитися місцем для  жіночки.

А в кінці вагону сидів один великий товстий чоловік, який, на мою думку, принципово не дивився у сторону цієї дівчини, щоб не поступатися місцем. Але, через те, що це був час пік і на кожній станції заходило все більше і більше людей у вагон, та ніхто не виходив, цю дівчину люди не по своїй волі потихеньку штовхали до місця, де сидів той чоловік.

І згодом так вийшло, що дівчина стала якраз навпроти сидячого чоловіка і її живіт опинився якраз перед лицем цього чоловіка. А цей неприємний та нечемний чоловік почав кричати, щоб вона прибрала свого живота від його обличчя та ,взагалі, відійшла від його сидіння і не заважала йому своїм великим животом.

Читайте також Після того випадку жодного разу не дорікнув їй про зраду, бо відчував, що вона його по-справжньому любить.

Дівчина дуже обурилася такою поведінкою чоловіка, але багато не могла зробити через свій стан. Так, на щастя, знайшовся один парубок, який зміг заступитися за цю дівчину, він узяв в цього чоловіка і в буквальному сенсі просто викинув його з вагону метрополітену на наступній станції.

Дівчина, подякувавши цьому захиснику, сіла на місце неприємного чоловіка. І весь час, який залишився, люди у вагоні говорили про цього поганого чоловіка та як він погано вчинив з дівчиною.