Перейти до вмісту

Для чого потрібні нижні ящики в холодильнику.

Що ж все-таки можна зберігати в нижньому відсіку холодильника? Фахівці радять наступне: температура на середніх полицях складає в нормі плюс 2-6 градусів Цельсія, в нижній же частині — плюс 8 і навіть 10 градусів. Це легко перевірити, поклавши звичайний термометр на суху тарілку і помістивши поперемінно в кожне відділення холодильника на 8-10 хвилин. А якщо в «підвалі» продукти покриваються крижаною кіркою, вода тече по задній стінці і замерзає там, спробуйте прочистити отвір для зливу конденсату маленькою щіточкою.

А що ж все-таки зберігати в нижньому відсіку холодильника

Напої

Так, деякі саме в нижньому відділенні зберігають пиво, шампанське і соки. Дуже зручно: пляшки і банки не потрібно класти горизонтально, вони прекрасно поміщаються сторч.

Охолоджене м’ясо і рибу

Термін такого зберігання — не більше 2-3 діб. Якщо, як зазначалося вище, продукти в «підвалі» вашого холодильника покриваються крижаною глазур’ю, якраз ця обставина піде на користь охолодженій курочці або стейкам. Знову ж таки, якщо м’ясо потече, краплі не потраплять на інші продуті, як це може статися, якщо покласти його на верхню полицю холодильника.

До речі, якщо краплі м’ясного соку (з сирого м’яса) потрапили на салат, сир і так далі, вживати такі продукти не рекомендується, це загрожує отруєнням. Взагалі краще зберігати сире м’ясо і рибу подалі від готової їжі.

Читайте також: Як знайти час для свого захоплення.

Креми, косметику і домашню аптечку

Особливо влітку, коли стовпчики термометрів зашкалюють за плюс 30. Жінки добре знають, що помади при такій температурі починають плавитися, та й на більшості настоянок і пігулок написано: зберігати при температурі не вище 25 ° С. Тому низ холодильника може бути заповнений косметичною і фармацевтичною продукцією.

У будь-якому випадку треба орієнтуватися на особисті переваги, але найкраще — на інструкцію до агрегату або значки всередині холодильника, на яких зображено, що і де в ньому розмістити.