Перейти до вмісту

Як знайти час для свого захоплення.

Творчі заняття розвивають мозок, підвищують інтелект, допомагають знайти однодумців.Якщо людина сильно завантажена, вона відкладає багато важливих і корисних справ. Існує кілька способів, щоб виділити час для улюбленої справи.

Перевірте свій графік

Коли день занадто заповнений, вивчіть власний розклад. Записуйте щопівгодини, що ви робите. Ви виявите відрізки часу, які проводите без користі. Займіть їх своїми захопленнями.

Навчіться говорити «ні»

Багато людей виконують дії з почуття провини, коли не можуть відмовити іншому. Спробуйте делегувати деякі завдання. Не беріть на себе зайву відповідальність. Якщо усунути хоча б 2-3 непотрібних справи, можна звільнити час для свого хобі.

Приєднайтесь до групи

Коли поруч однодумці, легше дотримуватися своїх цілей. Запишіться на групові заняття. Так з’явиться необхідність відвідувати їх регулярно. Ви зустрінете людей, які поділяють ваші інтереси, що спонукає до подальшої творчості.

Знайдіть друга

Легше знайти час для захоплення, коли ви не самотні. Знайдіть людину, яка цікавиться тим же предметом. Ви можете періодично зустрічатися, разом займатися, поговорити про успіхи та проблеми.

Використовуйте невеликі відрізки часу

Протягом дня у кожної людини можуть бути вільні від роботи проміжки. Вони включають час очікування в лікарні, інших установах, дорогу в транспорті. У цей період корисно прочитати літературу по темі, що цікавить, зробити замітки в записнику, подивитися інформацію в смартфоні.

Читайте також: Як покращити урожай агрусу.

Не поспішайте

Життя, засноване на творчості, в ідеалі повинне розвиватися повільно. Робіть маленькі кроки, не поспішаючи освоюйте нове.

Попросіть підтримки

Якщо вашому захопленню заважають домашні справи, зверніться до членів сім’ї. Нехай вони візьмуть на себе частину обов’язків. Це звільнить вам час наваше хобі, а ви в наступний раз надасте їм подібні послуги.