Перейти до вмісту

До моєї медичної картки внесли зміни і написали, що я мала двійню.

Сьогодні поділюся з вами історією, яка трапилася зі мною багато років тому. Як і більшість дівчат я закохалася у гарного хлопця, вийшла за нього заміж і ми очікували на поповнення. У мене двоє діток. Дівчинка і хлопчик. Майже двійнята, хоча більшість наших друзів, знайомих і родичів саме так і думають.

У день пологів ми направилися до пологового будинку. Там якраз йшов ремонт, але один поверх таки працював. Я мала здорового голубоокого хлопчика. На третій день нас з малюком готували до виписки.

Щоб ви розуміли, колись не було таких порядків як зараз. Дітей приносили молодим мамам лише кілька разів на день і то, щоб вони їх погодували, а потім забирали. Діти лежали в окремій палаті і за ними доглядали лікарі і медичні сестри.

У день виписки я побачила, що мені винесли в конверті не мою дитину. Скажете ви, що всі діти на вигляд однакові. Але ж ні. Мені винесли дитину із темнішою шкірою і з карими оченятами.

Читайте також  Коли до дружини нарешті дійшло, що я не жартую, на коліна ставала, просила пробачення.

Я стояла наче вкопана і не могла зрозуміти що відбувається. На вулиці на мене чекав чоловік з батьками, а я все не виходила.

Минуло ще кілька хвилин і влаштувала скандал. Виявилося, що мені винесли дівчинку по яку мали приїхати із будинку маляти, бо від неї відмовилася мати. Я на мить собі уявила, що я забрала додому чужу дитину, а мій рідний синочок потрапив до дитячого будинку. Жах! Я почала ридати.

Пізніше мені таки віддали мого сина. Я вийшла на вулицю, віддала свою дитину в руки комусь із наших батьків і потягнула чоловіка в сторону. Батьки були спантеличені і налякані моєю поведінкою.

Я тихенько розповіла чоловіку що трапилося і попросила чоловіка, щоб ми забрали ту дівчинку собі. Звичайно ж я знала, що він ніяк не погодиться, але сам від себе такого не очікуючи він дав добро. Ми зайшли до пологового.

Лікарі думали, що ми влаштуємо їм ще один скандал. Але ми попросили ту дівчинку собі. Нам спочатку відмовляли. Тоді чоловік попросив їх подарувати шанс на краще життя дитині не вирішувати її долю. Не знаю, як йому це вдалося.

До моєї медичної картки внесли зміни і написали, що я мала двійню.

Бачили б ви очі наших батьків коли ми вийшли ще з однією дитиною.