Перейти до вмісту

Добро у вашому серці, будьте добрі незважаючи на поганих людей

Насамперед залишайтеся і будьте хорошою людиною для себе

І в першу чергу думайте про себе. Вам потрібно жити в робити ті справи ,які зроблять вас щасливими, але щоб при цьому ви не шкодити іншим людям. Ніколи не слухайте плітки за спиною,слухайте тільки себе.

Якщо ви буде випромінювати добро до інших, то до вас потягнуться такі ж люди, так само і навпаки. Погані люди захочуть, провокувати вас на погані справи захочуть,щоб ви реагували на негатив. Найкраще- це не реагувати на всякі провокації.

“Принцип “зуб за зуб” зробить весь світ сліпим”

Не варто спорити, що у цьому світі багато поганих людей. Але ж, ми можемо, і маємо бути кращими. Тільки це – помітно тільки тоді, коли ми не опускаємося до їхнього рівня. Ми маємо бути розумнішими та сильнішими, і менше реагувати на будь-які провокації.

У більшості в житті попадаються такі люди, які можуть шкодити. Часто ці люди можуть зустрічатися у будь-якому місці: на роботі ,школі,  або ж університеті.

Читайте також: Дочка розкрила мені свій секрет. Те що я почула, мене дуже засмутило, адже я не могла подумати, що вона здатна на таку підлість

Нажаль ми не можемо себе повністю вберегти від таких людей, але ми можемо старатися не допускати їх у наше життя.

Перестаньте реагувати на провокації, та розпочніть з себе. Ви маєте навчитися бути вище того всього негативу, що відбувається навколо вас. Раптом ви зіткнулися з тим, що близька вам , чи більш віддалена зробила вам неприємність, не потрібно їй за це мстити. Краще викресліть цю людину зі свого життя.

Повірте в добро

Якщо вам у житті трапиться погана людина, не забувайте про добро у своєму серці. І ви та людина, яка належить до частини суспільства, які нікому не хочуть завдавати болю. Робіть добро!

“Око за око”

Якщо ж усі будуть відповідати злом на зло, то у світі буде все менше і менше добрих людей. Якщо ж ви не можете пробачити ту людину, тоді просто не робіть погане у відповідь. Можливо, хтось з часом візьме приклад з вас, і ви станете справжнім взірцем.