Перейти до вмісту

Догляд за тюльпанами перед цвітінням.

Різноманіття  фарб і форм тюльпанів привертають увагу багатьох людей.Вони — ніжні і красиві квіти, які асоціюються з весною, і є одними з найяскравіших садових рослин.

Через те, що тюльпани почнуть цвісти вже зовсім скоро, потрібно заздалегідь подбати про квіти, щоб вони цвіли довго і радували ваше око. Підгодовувати їх потрібно відразу ж, як тільки появляться перші паростки.

Зазвичай навесні в якості підгодівлі логічніше всього використовувати азот. Однак тюльпанам цей варіант не зовсім підходить.

Азотовмісне добриво для квітів потрібно використовувати з настанням весни, коли ще лежить сніг. Зараз це робити вже пізно.

На даний момент краще використовувати комплексні добрива для квітучих рослин, в складі яких не тільки азот. Красивому цвітінню і зміцненню бульб сприяє фосфор, а для майбутнього визрівання бульб — калій.

Читайте також: Плюси і мінуси спілкування з начальником.

Зараз добрива подібного роду можна легко придбати в магазинах. Також можна використовувати органіку та інші доступні добрива. Наприклад, перегній або компост містять азот, зольна настоянка — калій і фосфор. Піджиживіть свої улюблені квіти і вони  пишно зацвітуть у вашому саду та порадують вас.