Перейти до вмісту

Плюси і мінуси спілкування з начальником.

Які бувають позитивні і негативні сторони спілкування з босом?

Ви показуєте, що є частиною команди

Нехай начальство не думає, що ви рак-відлюдник і любите тільки свого кота. Не відмовляйтеся від запрошень сходити разом на обід або перекинути стаканчик-другий після роботи. Якщо почуття дискомфорту від спілкування тет-а-тет вас не покидає, запропонуйте взяти з собою пару співробітників. Ваша “залученість” точно буде оцінена з гідністю.

Ви не можете розповідати все без винятку

Справжні друзі діляться секретами і без приховування можуть розповісти практично все. З начальством же тримайте вухо гостро. Одним з табу є обговорення колег. Ніколи не передавайте плітки і не ведіться на провокації боса, який хоче вивідати у вас брудні подробиці з життя колективу. Намагайтеся змінити тему.

Ви повинні залишатися професійними

Ніколи не дозволяйте собі зайвого. Забороненим препаратам, сексуальним пригодам і іншим подібним речам немає місця у відносинах “начальник-підлеглий”. Навіть дружніх. Ви можете випити з босом пару коктейлів, ходити на обіди або відвідувати різні культурні або професійні заходи.

Читайте також: Коли позичати і коли віддавати гроші.

Вам буде легше отримувати бонуси

Мова зараз не стільки про стрімке кар’єрне зростання, скільки про “плюшки”. Наприклад, про премії, можливості підвищення професійного рівня, відрядження і т.д. Звичайно, варто докладати зусиль, а не сподіватися на близькі стосунки з начальством, але ви все одно завжди в пріоритеті.

Ви можете перетворитися на “раба”

Є і зворотна сторона дружби з босами. Завдяки тому, що ви з ними “на короткій нозі”, не дивуйтеся, що станете жертвою експлуатації. Додаткові завдання і найнеприємніша робота можуть звалитися на ваші плечі .