Поради

Домашні засоби, які допоможуть вам почистити дзеркала та чудово справляться з пилом та брудом на поверхностях

Лимон

Цей засіб чудово справляється з пилом та повертає поверхням блиск. Сік одного лимона потрібно змішати з 3 столовими ложками оцту і стаканом води. Розпорошіть засіб по склу та протріть його ганчіркою з мікрофібри.

Картоплина

Картоплину розріжте навпіл і проведіть по дзеркалу. Почекайте 3-5 хвилин та побризкайте поверхню сумішшю з 1 ст. ложки оцту і 1 літра води. Потім протріть дзеркало сухою газетою.

Кукурудзяний крохмаль

Цей засіб має дезинфікуючі властивості. Потрібно змішати 2 столові ложки крохмалю зі склянкою оцту, нанесіть засіб на особливо забруднені поверхні і через 5-7 хвилин, протріть поверхню вологою тканиною.

Читайте також: Корисні властивості морської капусти: чому лікарі радять включити її у щоденний раціон харчування

Лимон, кукурудзяний крохмаль та мінеральна вода

Інгредієнти добре справляються з бактеріями, пилом та брудом. Змішайте склянку води з 1 чайною ложкою крохмалю та вичавіть сюди сік з половини лимона. Протріть цим засобом забруднену поверхню.

 Лимонний сік, спирт та оцет

Цей засіб може боротися навіть з найскладнішими забрудненнями на поверхнях. Для цього потрібно змішати по пів склянки спирту й оцту, а також склянку води і чверть склянки лимонного соку. Отриманий засіб розпорошіть на скло, а через декілька хвилин протріть тканиною.