Перейти до вмісту

Корисні властивості морської капусти: чому лікарі радять включити її у щоденний раціон харчування

Оздоровлює кишечник

Кишкові бактерії, які містяться у морській капусті, розщеплюють клітковину на сполуки, які сприяють оздоровленню мікрофлори кишечника. Завдяи цьому, ви можете покращити не тільки роботу травного тракту, але й зміцнити своє здоров’я в цілому.

Сприяє схудненню

Морська капуста є низькокалорійна, а такоє в ній містяться альгінова кислота і волокна, які практично не перетравлюються і діють у кишечнику як абсорбенти, виносячи з собою з організму токсини і залишки переробленої жиру.

Читайте також: Мені соромно за свого брата перед його дружиною. Вона забезпечує сім’ю, а він взагалі майже не працює, але живе шикарим життям

Захищає від розвитку діабету

Клітковина, яка міститься у морській капусті, ефективно допомагає регулювати рівні глюкози та інсуліну. Вчені довели, що вживання морських водоростей підвищує чутливість до інсуліну.

Захищає серце

Морська капуста зміцнює стінки судин, знижує концентрацію холестерину в крові та знижує ризик серцевих нападів . Якщо вживати апусту кожного дня у невеликих кількостях, вона може нормалізувати тиск. У ній містяться жирні кислоти, такі як Омега-3 і Омега-6, які необхідні для попередження атеросклерозу.