Перейти до вмісту

– Дорогенька, ти не засуджуй свою матір, вона дуже багато перенесла в житті. Твій тато покинув маму та поїхав жити у інше місто

Ще з самого дитинства, Марічка відчувала, що її мама не любить, і приділяє більше уваги молодшому братові.

Можливо саме через таку нелюбов з сторони матері, у дівчинки зіпсувався характер. Вона робила все на зло. Мама їй все говорила, що вона дівчинка і повинна помагати по дому. Вона її ніколи не пускала гуляти з подружками, адже вважала, що вулиця нічого доброго не дає. Он наша сусідка Аліна, рано почала гуляти, покинула школу, а зараз стала гулящою.

В нелюбові, навіть рослини гинуть, якщо їх ховають в темному місці та не поливають.Через таке ставлення, Марічка завжди відчувала себе такою рослиною. Вона читала книжки, де матері люблять своїх дітей. В її 16 років любов це найголовніше в житті. Їй хотілось мати подружок та гуляти разом з хлопцями.

Одного разу, коли Марічка прибирала в хаті, то знайшла папку з документами. Заглянувши в неї, вона знайшла листочок, де писало, що її удочерив батько. Мати була рідна, а батько ні. Тоді дівчинка зрозуміла, чому до неї так ставляться в сім’ї.

Того ж вечора, вона зібрала свої речі та пішла з дому. Вона вирішила поїхати до бабусі в село і все дізнатися про свого батька. Приїхавши, вона відразу запитала у бабусі:

Читайте також: Я зробив дівчині пропозицію, тільки от такої відповіді від коханої, я не очікував

– Я тебе прошу, скажи мені правду, адже я усе знаю. Хто мій тато?

Бабуся, обняла Марічку, і сказала:

– Дорогенька, ти не засуджуй свою матір, вона дуже багато перенесла в житті. Твій тато покинув маму та поїхав жити у інше місто. Вона його дуже сильно любила, але так сталося, що вони не могли бути разом. Коли появилася ти, мама ще писала і дзвонила до нього, але він не захотів повернутися. Тоді мама залишила тебе зі мною, а сама поїхала в місто, влаштувалась на роботу, привозила нам грошей, потім вийшла заміж. Потім її чоловік удочерив тебе. Ось і вся історія. Якщо тобі там погано, то залишайся зі мною, я тебе дуже люблю.

Марічка відчула, що серце її поступово наповнювалося любов’ю і вирішила залишитися жити у бабусі …