Перейти до вмісту

Я зробив дівчині пропозицію, тільки от такої відповіді від коханої, я не очікував

Оксана мені відразу сподобалася і ми почали спілкуватися. Нам ніколи не було скучно удвох. На жаль, через мою роботу і часті відрядження, у нас не було можливості часто бачиться, але це не мішало нашим відносинам. Я дуже сильно кохав цю дівчину і насолоджувався кожною хвилиною проведеною з нею.

Через 4 місяці, на роботі я отримав іншу посаду і практично перестав бути в роз’їздах та мав більше вільного часу. Згодом Оксана переїхала жити до мене, і я вирішив зробити їй пропозицію. Десь приблизно через місяць часу, я наважився на цей крок, але від коханої дівчини я не очікував таке почути.

Спочатку вона просто говорила, що зараз не найкращий час для весілля. Я не розумів чому і вирішив поговорити з Оксаною. Ми сиділи удвох, довго розмовляли і тут вона мені зізналася, що офіційно одружена.

Читайте також: -Ти не зрозумів мене татку, вона не порожня, там мої поцілунки та любов для тебе

Я думав це жарт. Як взагалі таке могло статися. Сказала, що хотіла переїхати жити у столицю, щоб було більше можливостей, а чоловіка влаштовувало життя у невеличкому містечку і він відмовлявся переїжати. Одного дня вони посварилися, і вона поїхала одна. Офіційно у неї є чоловік, але по факту вони не разом…

Я не зміг впоратися з емоціями, і ми розлучилися з Оксаною. Я просто не впевнений, що це дійсно все так, як вона розказує. Можливо, це просто чергова історія? ….

Пройшло уже два місяця і я не можу забути її. Можливо вона говорила правду, а я погарячкував і варто її повернути?