Перейти до вмісту

Дорогі свекрухи, не потрібно злити своїх невісток!

Я досі не можу зрозуміти, чому Іванна Йосипівна мною не задоволена? Вона мені сама неодноразово розповідала про те, що у її чоловіка є проблеми зі шлунком, ось я і вирішила на свою голову допомогти, поки вони лежала в лікарні. Повернуться додому, а тут на них буде чекати сюрприз. Я ніколи не була лінивою, взяла в чоловіка ключі від батьківської квартири, накупила вітамінів та продуктів. Приїхала до них додому, одразу взялася викидувати з холодильника всі шкідливі продукти, зварила суп з овочами, картопляне пюре, запекла рибу. Ви не уявляєте, скільки я винесла сміття. Два пакети були лише з холодильника. Там стояла жирна сметана, кетчупи, соуси різні. Ковбасу я вирішила викинути і борщ на копчених ребрах в унітаз вилила.

Говорить, що у чоловіка проблеми зі шлунком, а сама готує таку шкідливу їжу. Я помила за собою посуд, все повитирала, загалом, все зробила, як найкраще…

В ванній кімнаті поставила спрей для свіжості. Викинула старий йоржик, вирішила, що свекруха точно собі придбає новий. Постіль їм змінила, а то вже була дуже пом’ята. У шафі все прибрала та повитирала порох, одяг навіть посортувала за кольорами. Штори всюди познімала, поклала в корзину для брудної білизни. Потім повернеться Іванна Йосипівна додому і випере їх. Вирішила також викинути килимок з передпокою та постелити ганчірку вологу. Це Іванна Йосипівна мене так навчила робити: я куплю додому новий килимок в передпокій, вона до нас прийде, коли нас вдома немає, килимок викине і ганчірку на його місце мокру кине. А у самої вдома килимок лежить. Так не повинно бути!

Поглянула ще раз на плоди своєї праці і зрозуміла, що про щось забула. Згадала, як моя добра свекруха, коли допомагала нам з прибиранням, вирішила побризкати моїми парфумами в квартирі, щоб добре пахло. Аналогічно зробила і я. Тільки у неї там майже в флаконі нічого не залишалося, тому я вирішила виприскати весь. Ну нічого, зате тепер в квартирі і у них буде пахнути свіжістю.

Читайте також  Мої подруги говорять мені, що я дуже наївна, тому що впевнені, що він точно ніколи не покине свою сім’ю. Щобільше, вони припускають, що дружина вже давно догадалася про його роман на стороні, просто закриває на це очі.

Ввечері чекала від своєї свекрухи дзвінка з подяками! А почула у свій адрес лише звинувачення та крики. Але ж вона сама зажди мені повторювала, що якщо у близьких є проблеми, то потрібно обов’язково допомагати. І вона завжди про мене дбала: всю мою красиву білизну викинула та купила бавовняну, мені ж потрібно думати про те, щоб  їй онуків.

Або ось ще одна ситуація: одного разу ми з Валерієм приїхали додому, а в нашому холодильнику лежить ковбаса, а сала, яке моя мама передала немає. Іванна Йосипівна, хвала цій турботливій та добрій господині, постаралася. Сало ж дуже шкідливе для організму, а ось ковбаса ні! Чому б і їй не відповісти добром на добро? Адже вона стільки разів приходила до нас додому і допомагала: сорочки чоловіку напрасує, свіжий суп зварить, мій новий килимок викине і покладе шматку. Не шкодує себе Іванна Йосипівна зовсім. Напевно злиться зараз на мене через те, що я лише їй один раз так допомогла.

Нічого, я виправлю це непорозуміння. Буду старатися так само господарювати у неї вдома, як і у себе. Недавно подумала собі, що мікрохвильова досить шкідлива, а у Іванни Йосипівни якраз є. Думаю, потрібно викинути цю річ з її квартири, вона мені потім ще дякує скаже, що я так сильно турбуюся про її здоров’я та самопочуття! Поки думала над тим, як ще можна допомогти своїй свекрусі, в кімнату зайшов чоловік і сказав, що батьки хочуть, щоб він повернув їм ключі від їх квартири. А я запитала:

— А ключі від нашої квартири нам теж повернуть?

Ні, точно не повернуть. Іванна Йосипівна ж нам просто так, безкорисливо допомагає, їй нічого взамін не потрібно. Вона так старається, щоб я більше відпочивала! Ну і нехай забирає, я встигла зробити собі дублікат! А раптом, їм щось потрібно буде, ось тут і я прийду і знову зроблю для них сюрприз! Мама мене завжди вчила, що за добро потрібно завжди платити виключно добром!