Перейти до вмісту

Мої подруги говорять мені, що я дуже наївна, тому що впевнені, що він точно ніколи не покине свою сім’ю. Щобільше, вони припускають, що дружина вже давно догадалася про його роман на стороні, просто закриває на це очі.

Я не можу зрозуміти, чому вже декілька років поспіль мені не щастить в коханні? Чесно, я втомилася постійно йти на численні поступки, які так і ніколи не виправдовують моїх сподівань та надій. Звичайно, що жінки мене будуть звинувачувати через те, що я закрутила роман з одруженим чоловіком, але ж між нами є почуття…

Він вже не перший раз мені обіцяє піти від своєї дружини, але так і не наважується на цей серйозний крок. Я розумію, що йому є що втрачати, оскільки там у нього є діти, повноцінна сім’я, але що з того, коли між ним та його дружиною вже давно немає кохання. Ось він мене щиро кохає, я в цьому впевнена. До речі, я знайома з його дружиною та його дітьми. Це сталося дуже випадково, вона помітила нас в ресторані. Коханий не розгубився і одразу взявся мене представляти як свою помічницю.

Читайте також Я поговорила з чоловіком і попередила, щоб більше свекруха до нас не приходила взагалі в гості, раз вона шукала у всьому вигоду лише для себе.

Діти у нього дуже хороші, а дружина з характером, вперта та егоїстична, тепер я розумію, чому він шукав ласку та увагу на стороні. Я її протилежність: ніжна, чуйна, завжди його вислухаю. По ній видно, що її цікавлять лише його гроші. Після цього знайомства, ми вже могли спокійно проводити час разом, адже все можна було перекинути на бізнес-зустріч чи щось таке. За ці два роки я вже подружилася з його дітьми, вони мене дуже люблять. Мені подобається з ними спілкуватися, зі мною вони почувають себе вільно, ніхто на них не кричить та не командує ними.

Мої подруги говорять мені, що я дуже наївна, тому що впевнені, що він точно ніколи не покине свою сім’ю. Щобільше, вони припускають, що дружина вже давно догадалася про його роман на стороні, просто закриває на це очі. Я впевнена, що це не так. Сенс їй дружелюбно до мене ставитися і нічого не говорити? Але останніх пів року я розумію, що надії на міцні відносини з цим чоловіком більше не залишилося. Ми вже три роки разом, діти ростуть, з дружиною вони продовжують їздити відпочивати, а мене він бере лише в робочі поїздки на два-три дні.

І хоч я скептично вставлюся до того, що говорять мої подруги, але десь в глибині душі, мені здається, що вони праві. Скільки років він мені лише обіцяє і нічого не робить? Я вирішила, що якщо нічого не зміниться через пів року, то я прийму рішення за нього. Поговорю з його дружиною і розповім всю правду. Скажу йому, щоб нарешті визначився з вибором.