Перейти до вмісту

Дорогий манікюр: які відтінки варто обирати, щоб ваш манікюр виглядав бездоганно

Дорогий манікюр – це не обов’язково той, який ви зробили у дорогому салоні. Все залежить від покриття та якості обробки кутикули. У моді зараз мінімалізм та нюдові відтінки. Дрібні деталі, стемпінг та малюнки зроблять ваш манітюр бездоганним.

Ми розкажемо вам, які відтінки варто обирати, щоб манітюр був дорогим та ідеальним.

Нюдові відтінки

Обираючи нюдову гаму кольорів, ваш манікюр буде виглядати вишукано та красиво.

Дизайн з мінімальними прикрасами

Зараз у моді геометрія, стемінг та дрібні деталі. Завдяки цьому ви зробите манікюр трішки цікавішим й оригінальнішим. Такі деталі будуть привертати увагу, проте не будуть виглядати занадто зухвало.

Читайте також: Психологи виділяють окремі типи людей з якими не получиться побудувати щасливі стосунки

Червоні кольори

Червоний колір вважається справжньою класикою, його можна робити у будь-яку пору року. Цей чудовий яскравий акцент обов’язково приверне багато уваги.

Класичний френч

Френч знову повернувся у моду, проте з часом він трішки видозмінився. Зараз найчастіше роблять френч на коротких нігтях, а білий колір заміняють більш яскравішими лаками. Все залежить від того, який колір вам подобається.

Дизайн з перловою втиркою

Манікюр з перловою втиркою виглядає надзвичайно вишукано та незвичайно. Його можна робити, як на урочисті події, так і на кожен день. Такий манікюр перетворить ваші нігтики на справжні перлини.