Перейти до вмісту

– Дорогий мій синочок, дам тобі пораду: ніколи не одружуйся з красивою жінкою, краще знайди собі просту, вклади у неї гроші та сам зроби з неї красуню. Така дружина ніколи від тебе не піде

Коли мені було 7 років, мама з татом розлучилися. Багато часу я проводив у бабусі та жив на незліченних орендованих квартирах, в яких моя мама намагалася влаштувати своє особисте життя. У моєї мами змінювалися чоловіки практично кожного року. Пощастило, що хоч школу не змушували змінювати. Добирався я до школи з різних куточків міста.

Ще з самого дитинства, склалася у голові картинка, що жінка завжди йде від чоловіка. І моя дружина також мене покине.

З моєю мамою, зараз ми у не дуже хороших відносинах. Коли мені виповнилося 15 років, вона попросила у мене вибачення за те, що позбавила мене щасливого дитинства.

– Вибач мене, адже я думала тільки про себе. Хотіла, щоб любили мене. А все, що мені потрібно було – це любити тебе. Але пізно я це зрозуміла. Дорогий мій, дам тобі пораду. Ніколи не одружуйся з красивою дівчиною, всі вони вертихвостки. Краще знайди собі просту дівчину, вклади у неї гроші та сам зроби з неї красуню. Така дружина ніколи не залишить тебе.

Читайте також: Як звільнитися від негативних думок та зилишити усі образи у минулому

Пройшли роки і я вибрав собі дружину за маминою порадою. Якщо чесно, любові не було. Я кожного місяця виділяв певну суму грошей, щоб дружина відвідувала салони краси. Вона завжди одягала красиві сукні та завжди була доглянутою. Мені стало здаватися, що кілька років тому я одружився з зовсім іншою людиною. Мамина порада працювала.

Попри ідеальну дружину, мені чогось не вистачало. Я раптом зрозумів, що мені подобається співробітниця, Аліна. І я задумався над тим, що я б міг бути разом з Аліною, якби покинув свою дружину.

Через пів року я розлучився з дружиною і став жити з Аліною. З часом у нас народилася донечка. Я часто гуляв з Діанкою і думав: “Я не заслуговую цього. Це все тимчасово”.

З роками, наша любов з Аліною стала ще сильнішою. Коли я їй розповів про мамину пораду, вона розсміялася.

– Ти серйозно? Добре, що дітей у вас не було,- сказала Аліна.

Вибач мені, але, твоя мама не експерт у відносинах. Почуття подяки, що ти їй гроші на салон дав? Це маячня. Щоб сім’я жила щасливо, люди повинні любити один одного.

Не розумію, як же я сам до цього не додумався? Мені дуже повезло, що я зустрів Аліну і став по-справжньому щасливим.