Перейти до вмісту

Як звільнитися від негативних думок та зилишити усі образи у минулому

Американські вчені довели, що образи погано впливають на людину: погіршують психологічний стан та фізичне здоров’я людини.

Бувають образи, з якими ми жевемо роками. Отож поради, які допожуть вам позбутися від них:

 – Вода заспокоює

Якщо вас обідили, йдіть до річки. Посидіть на березі біля води та розповідайте їй усе, що у вас на серці. Вода очистить вашу душу і забере усі ваші образи. Також вона дуже позитивно впливає на нервову систему. Якщо поруч з вами немає річки, просто відкрутіть кран у ванній і розповідайте все йому або просто помийте водою руки та обличчя.

– Якщо вам погано, не стримуйте емоції

Не тримайте у собі негативні емоції. Якщо вам хочеться кричати – кричіть, якщо плакати – плачте. Так ваші емоції не будуть накопичуватися всередині вас, а вийдуть назовні, а з ними й ваші образу.

Читайте також: Користь для здоров’я: чому селеру варто включити у свій раціон харчування 

 – Голосно кричіть

Чим сильніше ви будете кричати, тим більше негативу ви зможете віддати. Бийте посуду, лайтеся та говоріть все, що приходить вам в голову. Не думайте про те, що скажуть люди, які почують крик, адже ваше здоров’я важливіше за їхню думку.

 – Розширте вашу уяву та уявіть свою образу

Усі образи, які ви не можете відпустити, зберіть разом та виведіть назовні, а потім запитайте, навіщо вона прийшла і що їй від вас потрібно. Психологи вважають цей спосіб найдієвішим у боротьбі з образами.

  – Спаліть свою образу

На аркуші паперу напишіть образу, яку ви не можете відпустити. Коли закінчите писати перечитайте усе та спаліть листок. Спостерігайте за тим, як він горить і відчуйте полегшення.