Перейти до вмісту

Дослідники виявили, що чоловіки та жінки цінують найбільше один в одного.

Чоловіки часто припускають, що дівчата бажають зустрічатися тільки з забезпеченими, впливовими, харизматичними хлопцями. Але, по-перше, не варто причісувати всіх під одну гребінку, а, по-друге, для жінок є більш важливі цінності у стосунках, ніж думають представники сильної статі

Практично кожна жінка навіть на ранній стадії відносин з чоловіком намагається представити його в ролі майбутнього чоловіка. Зрозуміло, чоловік повинен бути опорою, гарантом надійності і стабільності. Будь-яка жінка хоче відчувати себе захищеною, мати поруч сильне плече.

Як висловити любов вашому супутнику», вважає, що існує п’ять способів продемонструвати свої почуття: слова підтвердження почуттів, фізичний контакт, подарунки, час, проведений разом, і допомога.

Який з перерахованих вище способів є найбільш популярним? Це питання поставили хлопці з відомого додатку для знайомств Hinge і з’ясували, що і чоловіки, і жінки у стосунках найбільше цінують спільне проведення часу.

Якщо говорити про чоловіків, друге місце в рейтингу найбільш поширених способів прояву любові займають фізичні дотики, а також слова підтримки та похвали.

З жінками все трохи по-іншому. З’ясувалося, що дівчата, яким подобається отримувати любов у форматі допомоги, в шість із половиною разів частіше отримують лайки в додатку для знайомств. І ще цікавий факт: дами, які відмовилися відповідати на питання про мови кохання, у п’ять разів рідше отримують метчі в додатку.

Ніщо так не прикрашає чоловіка, як відданість. Щаслива жінка – це та, яка з упевненістю може сказати, що вона у свого партнера єдина. Такі чоловіки часто зустрічаються серед тих, хто виріс у великій родині.

Читайте також:Не бійстесь попросити допомоги, навіть якщо вам відмовлять. 9 правил, як правильно просити про допомогу.

Хваліть його, ніколи не критикуйте його перед іншими, робіть компліменти, вірте в нього, покажіть йому, що ви пишаєтеся ним і залишаєтеся поруч, коли все йде не дуже добре. Скажіть йому, наскільки він важливий, привабливий для вас і як він робить світ краще.

Приємний бонус такого партнера – його друзі, як правило, теж відрізняються відданістю, тому жінка ніколи не буде турбуватися, якщо він вирішив провести вечір в чоловічій компанії.

Впевненість в собі

Впевнений в собі чоловік неперевершений, він буквально випромінює хвилі надійності і мужності. Такій людині відразу хочеться довірити своє майбутнє і дозволити приймати за себе рішення.

Але впевненість в собі не є тією якістю, з якою чоловік з’являється на світ і не залежить від віку, її потрібно розвивати протягом усього життя. Можна сказати, що впевненість – це образ мислення.

Жінки дуже тонко відчувають ноти невпевненості в чоловічій поведінці. Невпевнений в собі партнер завжди напружений, швидко розмовляє, часто вульгарний і нахабний. А ось поведінка впевненого в собі чоловіка завжди невимушена і розслаблена. У будь-якій ситуації він відчуває себе, як риба у воді. Такому чоловікові завжди хочеться довіряти.

«Для деяких людей допомога — це продумані маленькі жести, які означають набагато більше, ніж фізична прив’язаність або красиві слова», — пояснюють дослідники.

Дослідники говорять, що те, як ви проявляєте і приймаєте свої почуття, безпосередньо впливає на подальші взаємини в парі (принаймні це працює в додатках для знайомств), проте нагадують, що куди важливіше завжди залишатися собою!