fbpx

Невдовзі тільки мама Семена приїжджала до них в гості. Дуже вона любила бавитися з онукою та й за сином скучала. Кожного разу Аня робила неймовірні показові скандали.

Син моєї подруги — перспективний та чудовий хлопець. Семен вчився досить добре, закінчив ВУЗ, завжди наполегливо та важко працював. Згодом він відкрив свій власний бізнес, купив невеличкий будинок за містом, а потім й квартиру в центрі міста. Але був один мінус — одружився він з Анею. Старша дівчина з села, пихата, корислива та ще й з неблагополучної сім’ї.

І знаєте, що вона в першу чергу зробила? Вона одразу почала позбуватися всіх друзів чоловіка. Постійно повторювала йому: «Навіщо тобі такі друзі? Вони лише користуються твоїм становищем. П’ють і тягнуть з тебе гроші і час! Немає від них толку!».

Потім акуратно почала позбуватися родичів. Сім’я у Семена завжди була велика та дружня. На всі свята в домі збиралося багато гостей, чути було дитячий сміх. Аня спочатку ігнорувала дзвінки родичів або просто закатувала очі, а потім придумувала безглузді важливі справи, коли їх запрошували в гості, або ж жалілася на погане самопочуття, коли до них хотіли завітати на чашечку кави.

Невдовзі тільки мама Семена приїжджала до них в гості. Дуже вона любила бавитися з онукою та й за сином скучала. Кожного разу Аня робила неймовірні показові скандали. Зціпивши зуби вона висловлювала своє невдоволення мамі, що «ми так дитину не виховуємо, навіщо ви робите те, що я вам забороняла? Подарунків нам не потрібно привозити. Ми купуємо лише дороге та якісне!». Семен тихо стояв і лише кивав, мовляв, мама, ну тут нічого не вдієш.

Читайте також Зателефонувала його матері і попросила у неї поради. Але вона мені грубо відповіла, що цю «кашу» заварила я самотужки, тому й повинна сама розв’язувати проблеми.

Вчора зустрілися посидіти з подругами. Мама Семена плаче та показує нам повідомлення, де Аня їй пише, щоб вона більше ніколи не приїжджала до них та дала їм спокійно жити й будувати сім’ю. Вона каже, що Семен вчора телефонував і сказав: «Мамо, ну ти Аню дійсно сильно дратуєш, вона після того, як ти приїжджаєш, потім ще декілька днів ходить без настрою».

Але суть не в тому. Одна з наших подруг каже: А при чому тут взагалі невістка? Тут є частково і твоя провина, що ти виховала такого сина. Ох і почався скандал. Ми їй почала викрикувати, що вона нічого не розуміє. Невістка настільки закрутила голову синові, що той не бачить справжньої картини! Якби він колись зустрів добру та порядну дівчину, можливо все б склалося по-іншому!

Наша подруга вислухала нас і сказала, що Семен не вміє себе поважати. І спокійно вийшла з кафе. Ми мовчки просиділи ще декілька хвилин. Я не можу зрозуміти одного, чому такому тихому та спокійному хлопцеві зустрілася така змія? І як тепер бути його матері? Невже не можна жити всім в злагоді?

facebook