fbpx

Зателефонувала його матері і попросила у неї поради. Але вона мені грубо відповіла, що цю «кашу» заварила я самотужки, тому й повинна сама розв’язувати проблеми.

Я заміжня пів року і постійно роблю невеликі перевірки своєму чоловіку. Мені потрібно знати, що я зробила правильний вибір у житті. Одного разу я намагалася викликати у нього ревнощі, бо хотіла побачити те, як він буде себе поводити. Ми якраз тоді були разом з друзями в горах, я щиро посміхалася та фліртувала з нашим спільним знайомим. Мені щиро сподобалося те, що мій чоловік не злився, а просто спокійно запитався в мене, що це значить? Іспит він здав!

Місяць тому, ми з подругами вирішили зібратися та випити кави. Але як це часто буває, по дорозі додому зайшли ще в клуб, щоб потанцювати. Наші пригоди затягнулися до другої години ночі. Чоловік зателефонував мені, та поцікавився, коли я буду вдома. Як тільки я переступила поріг квартири, то очікувала, що буде грандіозний скандал, але він просто попросив мене наступного разу зателефонувати та попередити його завчасно, якщо я буду затримуватися. Я не могла зрозуміти, чому він настільки спокійний? Чому у нього немає жодних емоцій? Невже він ідеальний?

Згодом, я вирішила перевірити його на вірність. Попросила свою далеку знайому, щоб вона написала йому та й взагалі, спробувала позагравати до мого чоловіка. Мені дуже хотілось дізнатися, як він в даній ситуації відреагує. Знайома взялася до роботи. Пройшов тиждень і мій чоловік її «відшив». Одразу попередив її, що одружений та кохає свою дружину. Я раділа, виявилося, що мій чоловік — найкращий!

Читайте також Притча, яка допоможе кожній людині знайти своє щастя.

Коли він прийшов з роботи, я обійняла його і все розповіла. Його реакція мене приголомшила. Вона виявилася зовсім не такою, як я очікувала. Він розізлився та порадив мені звернутися до психолога, щоб я перевірила свою голові. Йому надоїло жити в постійних перевірках і якщо мені дуже скучно і я шукаю собі пригод, то це тільки мої проблеми!

Цього ж вечора він зібрав усі свої речі та переїхав до своєї матері. І що мені тепер робити? Я щиро кохаю свого чоловіка, і він мене, я в цьому впевнена. Нам давно уже не по двадцять років. Я хочу міцну та надійну сім’ю. Перевірки для мене не були розвагою. Я так боялася зустріти погану людину, яка мене зрадить, ось тому і вчиняла так. Як мені його тепер повернути?

Протягом декількох днів я думала, що йому сказати. Вибачилася перед ним, але не допомогло. Зателефонувала його матері і попросила у неї поради. Але вона мені грубо відповіла, що цю «кашу» заварила я самотужки, тому й повинна сама розв’язувати проблеми. А як це зробити? Знаю, що у мене прекрасний чоловік, але відчуваю серцем, що пахне розлученням!

facebook