Перейти до вмісту

Дружба залежить в першу чергу від нас. Ми повинні дбати про неї та оберігати. Як тільки ви змінитеся в кращу сторону, все одразу налагодиться.

Ми отримуємо все по заслугах. Це стосується і кохання, і дружби. Люди часто вважають себе професіоналами у стосунках, але самі навіть не помічають смуток на очах у свого партнера.

Прекрасні люди — це ті, хто входить в наше життя тихо і без попередження. Це ті, з ким вам захочеться залишитися разом назавжди. І не потрібно бути здивованими.

Цим людям також пощастило з вами. Адже лише ви можете зрозуміти красу їхньої душі, ви дійсно будете думати про них справедливо.

Читайте також «Слава Богу, що матері не вдалося нас розлучити», – якось сказала Іра і пригорнулася до Олексія.

Якщо вам пощастило зустріти таких людей, то тільки тому, що ви зрозуміли суть цього процесу, усвідомили, наскільки важлива повага і невидима магія міцної дружби.

Звичайно навкруги існує ще безліч хороших особистостей, але ті, які оточують вас — найкращі.

Вони знають усі потаємні куточки вашої душі. Саме вони будуть поруч з вами переживати усі злети та падіння.

Комусь може здається, що це справжній дар. Але я б на вашому місці так не вважала. Це закономірність: хороше притягується до хорошого.

Прекрасні люди можуть з’явитися в нашому житті абсолютно несподівано і випадково. Але чи залишаться вони з нами? Це покаже час.

У будь-яких стосунках, навіть у найміцніших, є складності та труднощі, які не всі здатні подолати. Відносини це щоденна праця над собою. Інколи так складається життя, що хороші люди в нашому житті з’являються ненадовго.

Вони виконують певну функцію, дають нам життєвий досвід, а потім безслідно зникають.

Не потрібно сумувати за ними, а краще просто подякувати за все, що було. Навчіться відпускати таких осіб.

 

Вчені з Каліфорнії провели цікаве дослідження, яке підтвердило важливість дружби й для здоров’я. Воно тривало приблизно дев’ять років. Результати вразили всіх: наявність поруч людей, з якими ми завжди можемо поділитися своїми страхами, сумнівами, хорошими та поганими новинами, які завжди підтримають — значно скорочує ризик захворювань серцево-судинної системи, інфекційних та інших недуг.

 

Але що ж робити, якщо хороші люди не трапляються на нашому життєвому шляху?

 

Розпочніть з себе. Дружба залежить в першу чергу від нас. Ми повинні дбати про неї та оберігати. Як тільки ви змінитеся в кращу сторону, все одразу налагодиться.