Історії

Дружина на перший погляд, була порядною та хорошою людиною, але як виявилось, тільки на перший погляд. Після того, як зіграли весілля, її наче підмінили.

Син одружився рік тому. Дружина на перший погляд, була порядною та хорошою людиною, але як виявилось, тільки на перший погляд. Після того, як зіграли весілля, її наче підмінили.

Мій син добився успіхів у роботі, відкрив власну справу та ще й допомагає мені! Поки син жив один, я завжди старалась допомагати з домашніми справами, чи то поприбирати прийти, чи приготувати вечерю, коли ж з’явилась невістка, я вирішила, що таке втручання, її може дратувати та вирішила передати борозну правління новій господині.

Читайте також Однак моє щастя виявилось дуже крихким! Я почала помічати, що мій чоловік різко охолов до мене, та поміняв своє ставлення до синочка.

Дарма я це зробила! Вона виявилась надзвичайною ледаркою, в хаті ставало все брудніше, я якось намагалась натякнути Аліні, що прибирання слід робити постійно, але тільки те і чула, що вона немає часу. Думала, можливо, немовля виправить ситуацію, оскільки з’явиться відповідальність ще й за дитину, але нічого не змінилось.

Коли появилась дитина, мені дозволили пожити разом з ними, щоб допомогти молодій мамі. Кімнату дитини я завжди тримала в чистоті та порядку, а от весь інший простір я не чіпала. З приводу приготування їжі це окрема історія. Вона харчується виключно в ресторанах або кафе, дома готувати не хоче, їжу замовляє.

Поки я жила з ними, то готувала, як не дивно, але домашня їжа їй абсолютно не подобається. Якось думала поговорити зі своїм сином про поведінку дружини, але він її дуже кохає, тому я не хочу псувати стосунки через ці всі непорозуміння.

Онук підростає, відчуваю, що скоро мені скажуть покинути квартиру. Але єдине, що мене хвилює, як зробити так, щоб дитина була під наглядом, а син нагодований? Вже не сподіваюсь на невістку. Вирішувати потрібно негайно, бо часу залишилось у мене не багато!