Перейти до вмісту

Друзі пізнаються не тільки у біді, але і в радості

З Олесею ми були найкращими подружками ще з дитинства. Тоді я була впевнена, що ця дружба до кінця життя. З нею ми пережили багала чого, разом вчилися у школі, потім в інституті, ходили разм гуляти. Під час навчання, підробляли на різних роботах. Найчастіше працювали продавцями у цілодобових магазинах і дуже втомлювалися, адже вдень навчання, а вечором робота.

Усі мої поїздки та віпочинки, були виключно з Олесею. Навіть хлопців знайшли приблизно в один і той же час. Вона трохи раніше. А я через два місяця після неї, познайомилася зі своїм чоловіком.

Але з часом, Олеся розійшлася з тим хлопцем, ну а я вийшла заміж і невдовзі ми дізналися, що станемо батьками. Як тільки я розповіла подружці про свою радіть, її ніби підмінили.

Читайте також: Лечо з кабачків: смачна закуска на зиму

Олеся перестала до мене дзвонити, а потім взагалі вирішила зробити мені гидоту, яку я від неї ніяк не очікувала. Я прекрасно розуміла, що у неї не найкращий період у житті, а у мене на відміну від неї все склалося добре, тому завжди намагалася її підтримувати, робила все для неї, що в моїх силах.

Але після того, як вона почала наговорювати на мене нашим спільним знайомим, я просто перестала з нею спілкуватися, щоб не відчувати весь негатив. Минуло уже три роки, і за цей час, ми з нею ні разу не спілкувалися. Я не шкодую про свій вчинок, адже не уявляю, як би я з нею зараз спілкувалася …