Перейти до вмісту

Дякую Тобі Господи за все, що Ти мені даєш! Віддячте Йому належно за те, що Він завжди для вас робить.

Дякую Тобі за всі двері, які так і не відкрилися для мене. Дякую, що дозволив знайти кращу дорогу. Що відмовив виявитися в тих місцях, які не призначалися для мене. Що не дозволив мені змиритися з місцем на задніх рядах, тому що приготував для мене щось більш значуще.

Дякую Тобі за часи, коли мені відмовляли і часи, коли змусив мене розлучитися з тим, що я найбільше любила, так як тепер я розумію, що це мені зовсім не підходило. Зараз розумію, що все це було на краще, адже в результаті я дізналася про ті речі, яких дійсно гідна. Зараз розумію, що ти вчиш мене терпінню, адже щось велике і справжнє вже на підході. Щось велике і справжнє – це та причина, по якій я отримала всі ці відмови.

Дякую Тобі за всі фінали. Дякую за всі розставання. За те, що подарував мені силу і сміливість закінчити все, що було не призначене для мене, і піти від усього, що могло мене погубити. Дякую за всі сумні фінали, за те, що віддалив мене від деяких людей, так як в кінцевому підсумку вони розбили б мені серце.

Читайте також:Чому заважає сором’язливість та як її позбутись. 7 порад.

Дякую Тобі за всі перепони. Дякую за те, що направив моє життя абсолютно іншим шляхом. За те, що дозволив мені усвідомити, що у всіх речей на світі існують ще більш цікаві альтернативи, і мій шлях не обмежується тільки одним місцем призначення. Дякую, що дозволив мені зрозуміти, що моя дорога належить не тільки мені. За те, що показав мені напрямок руху. За те, що вказуєш мені, де я.

Ти посилаєш мене в те місце, яке я зможу назвати своїм будинком. Ти посилаєш мене в те місце, де світло.

Дякую Тобі за ті молитви, на які я так і не отримала відповіді. Я не розуміла, що правильно і до сих пір не розумію цього, але я вірю Тобі. Вірю, тому що тільки Ти бачиш, як я плачу по ночах.

Вірю тобі, тому що ти знаєш, що принесе мені щастя. Вірю, тому що Ти не даси мені більше випробувань, ніж ті, які я можу витримати. Вірю, що тільки ти приймаєш рішення, які мають для мене значення.

Тільки Тобі відомо, що відбувається у мене на серці і в моїй душі, і я не смію просити виконати мої плани. Ти сам геніальний планувальник. І я вірю, що ти маєш великі плани на мене.

Тому я дякую Тобі. Дякую, що залишив деякі двері закритими.