Перейти до вмісту

Дитячий гороскоп: якими рисами характеру володіють дітки у відповідності до знаків Зодіаку

Коли на світ появляється дитина, всім батьки мріють, щоб вона виросла хорошою людиною, щоб була здоровою, успішною та щасливою. Щоб її життєва стежина була легкою та безтурботною. Але не всі замислюються над тим, що дітки народжуються під своєю певною зіркою, то зразу стає ясно, що кожному з них будуть притаманні свої переваги й недоліки.

Риси характеру, якими володіють дітки у відповідності до знаків Зодіаку:

Дітки-Овни

Такі дітки самостійні і непохитні у будь-яких питаннях. Вони не піддаються будь-якому тиску з боку батьків, а також агресивно реагують на будь-які зауваження. Для них потрібно стати другом та полюбовно вирішувати конфлікти, вважаючи їхню думку.

Малюк-Телець

З самого народження, такі малюки є дуже серйозними. Їх настрій залежить від рівня комфорту. Ці дітки не люблять спонтанність, у них все і завжди має бути за розкладом – сніданок, обід і вечеря, підйом і відбій в один і той же час. Якщо ви забезпечити малюкам чіткий режим, то він завжди буде радувати вас посмішкою і ніжними обіймами.

 Дітки-Близнюки

Вони втомлюються від одноманітності і завжди потребують нових пригод. Коли дітки починають пізнавати світ, варто бути готовими, що всі речі, журнали, посуд, косметика та інші предмети будуть використані для ігор. Вони швидко намагаються стати самостійними і легко заводять нові знайомства з однолітками.

Також читайте: Залишивши двоє дітей, Дарина зібрала речі та поїхала від чоловіка. На старості років, вона залишилась сама: без дітей та чоловіка. Її мучила совість та важко було на серці, але вона знала, що у своїй самотності винна тільки вона.

Дітки-Раки

З дитячих років, вони завжди потребує материнської ласки й уваги. Ці дітки частіше за інших засмучуються через дрібниці і проводять час у мами на ручках. Маленький Рак, якого нагородили достатню кількість тепла і любові, буде легко йти по життю і перший прибіжить на допомогу в скрутну хвилину.

Крихітки Левенята 

Вони справжні командири і лідери. Починаючи з дитячих років встановлюють свої правила та хочуть, щоб все було по-їхньому. Але щоб вони не виросли тюхтіями і тирани, батьки повинні в обов’язковому порядку бути непохитні і принципові у вихованні. З ними варто бути справедливими і не займатися вихованням на публіці. Левенята найбільше за все бояться приниження при людях.

Дітки-Діви

Дітки-Діви слухняні і не доставляють батькам особливих турбот. В дитячі роки, для них важливим є міцний сон, ситість і чистота. Такі дітки слухняні, справедливі і чесні, уважні і добрі до оточуючих. Завдання батьків цих дітей допомогти їм зберегти їх кращі якості до дорослого віку.

Дітки-Терези

Такі дітки мудрі та веселі. Вони товариські та легко знаходять спільну мову з іншими дітками. Такі дітки уважні і допитливі, завжди з радістю беруть участь у різних іграх із задоволенням допомагають батькам в побуті. До них потрібно ставитись з любов’ю, так як будь-який тиск змушує цих діток <закриватись у собі>.

Дітки-Скорпіони

На відміну від інших дітей, у них добре розвинена уважність і багата фантазія. Вони багато уваги пиділяють сказаному або зробленому. Такі дітки не люблять брехню та порожні обіцянки. З цими малюками завжди потрібно бути відкритими і щирими. Тільки таким чином можна завоювати їх довіру та увагу.

Дітки-Стрільці

Ці дітки не можуть всидіти на одному місці, завжди шукають пригод. На місці їх може утримати тільки якась нова іграшка або олюблений мультик. Вони люблять компанію, веселощі і подорожі. Малюків цього знака зодіаку можна сміливо з ранніх років брати з собою на відпочинок. Вони будуть з інтересом вивчати нові місця і отримувати задоволення від побаченого.

Дітки-Козероги

Вони завжди серйозні і не по роках розвинені. Поки їхні однолітки розмальовують замальвки і грають м’яча, вони  вивчають іграшку-головоломку або уважно стежать за тим, як тато рмонтує машину. Вони витривалі і швидко дорослішають, практично не доставляють клопоту батькам.

Малюки-Водолії

Особливою рисою характеру діток – є їх волелюбність. Ці дітки незалежні і вільні птахи з ранніх років. Вони завжди намагаючись вивчати світ самостійно. Завдання батьків Водолія полягає у тому, щоб малюк завжди був захоплений і зайнятий спортом чи мистецтвом. Ці діти неймовірно допитливі та легковажні, тому легко можуть потрапити в неприємну ситуацію.

Дітки-Риби

Ці дітки надзвичайні мрійники. Вони швидко захоплюються новими іграми, казками, знайомствами. Вони завжди займаються тим, що приносить їм справжнє задоволення. Малюки цього знака прив’язані до батьків, тому будь-яке відлучення від мами вони переживають болісно. Завдяки їхній підвищеній увазі та ніжності, вони виростають впевненими та самостійними дітьми.