Перейти до вмісту

Дивно, але чоловік сказав, що після того, як його застукала дружина, коханка стала йому не цікава.

Знайома, прийшовши на роботу, виявила, що забула потрібні папери вдома, і поспішила повернутися за ними. Примчавшись додому на таксі, влетіла в спальню і очманіла … Там її чоловік робив з якоюсь з тіткою те, що повинен робити з дружиною, і прямо на їх шлюбному ложі! А папери якраз в спальні лежать.

Не моргнувши, Таня просто пройшла до столика, взяла папери і, бачачи вирячені чоловікові очі, сказала, щоб не звертали на неї уваги, вона тільки за паперами. І вийшла. Чоловік в чому мати народила вилетів кулею за нею в коридор і запитав, чи повернеться вона ввечері. Вона відповіла, що треба зібрати речі, як мінімум, так що, так.

Поїхала на роботу. Там намагалася не думати про ситуацію, а коли накривало, йшла в туалет ридати. Прийшовши після роботи додому, Таню зустрів чоловік в парадному костюмі, подарував величезний букет троянд і запросив в ресторан.

Читайте також Домашній кетчуп до шашлику

У ресторані Таня спокійно сиділа і їла, поки чоловік щось бурмотів і вибачався. Потім вони приїхали додому. Таня відмовилася спати на тому ліжку, де чоловік перекидався з коханкою. Чоловік розклав диван у вітальні, вона постелила, і вони вляглися разом спати. Чоловік не торкався, просто лежав поруч.

Прокинувшись вранці, Таня виявила, що її чекає сніданок і красива золота підвіска, а чоловік уже поїхав на роботу. Поки вона пила каву, думала, що далі робити і як себе з ним вести. Руйнувати сім’ю на грунті цієї зради вона сенсу не бачить. Сніданок і підвіску вона залишила на столі недоторканими.

Чоловік її повністю влаштовує, він добре заробляє, характер стриманий, він такий рідний і хороший, любить вона його. А зраджувати буде будь-хто, що ж тепер, міняти «шило» на «мило»? А якщо наступний взагалі попадеться неадекват або алкаш? Ні, до такого екстриму вона категорично не готова!

Дивно, але чоловік сказав, що після того, як його застукала дружина, коханка стала йому не цікава. Бреше? Після роботи вона поїхала на свою квартиру. Вирішила пожити там деньок, та й ситуація її втомила, хочеться відпочити від усього. Чоловік дзвонить і пише, вона не відповідає. Він, в принципі, якщо захоче її знайти, знайде, адресу знає.

То чи є сенс шукати іншого чоловіка? Або розумніше пробачити цього? А взагалі, чи правильна реакція дружини? Чи треба було вчепитися коханці в волосся і настукати чоловікові по маківці?